Dlaczego Salesforce? – lider systemów CRM

5 listopada 2021 by Brak komentarzy

Współcześni menadżerowie firm są świadomi tego, że aby zapewnić zarządzanym przez nich przedsiębiorstwom konkurencyjność, muszą sprawić, by były one zwinne w działaniu, by działały wielopłaszczyznowo oraz by były nastawione na wysoki poziom obsługi klienta. Warunki rynkowe, w których funkcjonują dzisiejsze organizacje, zmieniają się znacznie szybciej niż działo się to jeszcze dekadę czy dwie temu. Istotne jest zatem wykorzystywanie takich metod i narzędzi, dzięki którym będzie można osiągnąć przewagę organizacyjną, a w efekcie – większą skuteczność działania. Jednym z wiodących systemów, sprawdzonym w praktyce przez tysiące firm z całego świata jest platforma CRM Salesforce.

Dlaczego Salesforce to dobre rozwiązanie?

Salesforce CRM to oparty na chmurze system zarządzania relacjami z klientami (CRM), stworzony przez przez firmę Salesforce, a dystrybuowany i wdrażany w Polsce m.in. przez krakowską firmę LevelApp. Oprogramowanie to pozwala na wygodne zarządzanie wszelkimi procesami, które związane są z kontaktami z klientem. Umożliwia więc nie tylko szybki wgląd w historię wszystkich działań z danym odbiorcą (zrealizowanych zamówień, płatności, stanu rozliczeń itd.), ale także planowanie strategii marketingowej i dostosowanie oferty do realnych zachowań i preferencji konsumentów. Co więcej, dzięki CRM Salesforce możliwe jest podejmowanie zadań „w locie” przez innych pracowników firmy (nawet pracujących w innych działach), a także – dzięki temu, Salesforce to rozwiązanie typu cloud – zdalny dostęp do danych z dowolnego miejsca, np. podczas pracy w terenie.

System Salesforce składa się z wielu osobnych modułów funkcjonalnych, odpowiadających m.in. za  sprzedaż, serwis i marketing. Dzięki ich integracji, informacje o klientach oraz ich działania i nawykach, zebrane w toku codziennej pracy, wykorzystać można dla osiągnięcia większej efektywności sprzedaży, bardziej płynnego funkcjonowania organizacji, a także dla zapewnienia konsumentom wysokiego standardu obsługi i poczucia komfortu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *