Nowa moda w Internecie – Age of Egypt

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Age of Egypt to wyjątkowo lubiana niedawno gra, której motyw przewodni to Egypt. Ciężko powiedzieć skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Automaty zawierają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć przedtem gra siostrzana do Age of Egypt? Cóż, nie przyszliście tutaj zapewne na gdybania o cechach kultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od przyjaciół, a może przypadkowo natknęliście się na jej reklamę. Bez różnicy jaka jest racja tego zaciekawienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją niedługą charakterystyką.

Mechanika gry Age of Egypt

Age of Egypt jest grą, której projektanci wywodzą się ze znanej skądinąd przedsiębiorstwa Playtech. Pracownicy Playtech to niewątpliwie niesamowice dokładni zawodowcy, dlatego trzeba po nich spodziewać się co najmniej rzetelnej gry slotowej. W okresie rywalizacji między tradycyjnymi automatami trójkowatymi, a nowocześniejszymi slotami piątkowymi, Age of Egypt było zmuszone stanąć po jednej ze stron. Nie utrzymujmy was więc w niepewności, Age of Egypt posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od indywidualnych zawiłowań graczy.

Projektanci gry postarali się, aby szczytowy zakład został ustawiony na słusznym rozmiarze. Maksymalny zakład za jeden ruch bębnami to zatem 48. Nie szokuje on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją wielkością, ale również ci którzy mają w zwyczaju szafować finansami (lub uwielbiają szczerze burzliwe emocje towarzyszące grze za spore pieniądze) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

Age of Egypt ma do dyspozycji korzystną dla graczy ilością linii wypłat, których jest 20. Taka liczba odpowiednio pogłębia nadzieje gracza na wygraną, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś osobą, dla której finanse nie posiadają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic dziwnego, że przelicznik zwrotu dla gracza równa się w Age of Egypt 97.05%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie taka liczba stanowczo zadowala!

Samo nawigowanie grą jest banalnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi poradzi sobie z nią natychmiast. Natomiast nowicjusz bardzo prędko ogarnie jej przepisy. W ten sposób Age of Egypt być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą automatową.

Premie w grze Age of Egypt

Nie ma w tym momencie w dziedzinie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Również i Age of Egypt nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do detali powinno się mimo wszystko zagadnąć bezpośrednio do portali upubliczniających u siebie grę Age of Egypt. Oferty gratisowe mogą być odmienne w zależności od szczodrości dyrekcji. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w znalezieniu takiej wersji gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli jesteś wyposażony w dużo czasu i ambicji rekomenduję solidne powęszyć w Internecie w celu zwietrzenia najkorzystniejszej odsłony Age of Egypt. Życzę korzystnych poszukiwań!