Nowa moda w Internecie – Age of the Gods: Furious 4

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Age of the Gods: Furious 4 to bardzo popularna ostatnimi czasy gra, której motyw centralny to Mythology. Niełatwo określić skąd właściwie wziął się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć wcześniej gra pokrewna do Age of the Gods: Furious 4? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na rozważania o charakterze masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po recenzje tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od znajomych, a może przypadkowo natrafiliście jej promocję. Bez różnicy jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją zwięzłą opinią.

Mechanika programu Age of the Gods: Furious 4

Age of the Gods: Furious 4 jest grą, której projektanci wywodzą się ze słynnej powszechnie spółki Playtech. Podwładni Playtech to niewątpliwie niesamowice dokładni zawodowcy, toteż powinno po nich oczekiwać nie mniej niż rzetelnej gry hazardowej. W epoce rywalizacji pomiędzy klasycznymi grami trójkowatymi, a nowszymi automatami pięciobębnowymi, Age of the Gods: Furious 4 było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w rozterce, Age of the Gods: Furious 4 ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od osobistych zawiłowań graczy.

Projektanci gry wyslili się, aby najwyższy zakład był ustawiony na właściwym rozmiarze. Szczytowy zakład za poszczególny obrót bębnami to dlatego 88. Nie przeraża on zatem klientów o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, lecz pondato ci którzy kochają szafować funduszami (albo lubią naprawdę silne przeżycia towarzyszące grze za potężne sumy) nie będą skarżyć się na jej każualowatosć.

Age of the Gods: Furious 4 dysponuje korzystną dla graczy ilością linii wypłat, których jest 20. Taka liczba porządnie potęguje perspektywy gracza na wygraną, co jak zawsze jest wartością samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie posiadają żadnego wymiaru. Tak więc nic dziwnego, że przelicznik zwrotu dla gracza wynosi w Age of the Gods: Furious 4 94.88%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie ta liczba stanowczo przypada do gustu!

Samo sterowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo szybko zrozumie jej zasady. Dzięki temu Age of the Gods: Furious 4 być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą hazardową.

Bonusy w grze Age of the Gods: Furious 4

Nie ma obecnie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Także i Age of the Gods: Furious 4 nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do detali trzeba jednak pozwracać się od razu do portali upubliczniających u siebie grę Age of the Gods: Furious 4. Oferty bonusowe mogą być odmienne w zależności od ofiarności administracji. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego problemu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która zawiera 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz dużo czasu i zamiłowania rekomenduję dokładne powęszyć w Internecie w celu wyśledzenia optymalnej odsłony Age of the Gods: Furious 4. Życzę korzystnych badań!