Nowa moda w Internecie – Age of the Gods: God of Storms

4.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Age of the Gods: God of Storms to bardzo lubiana niedawno gra, której temat centralny to Mythology. Trudno powiedzieć skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Gry slotowe mają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć uprzednio gra siostrzana do Age of the Gods: God of Storms? Cóż, nie pojawiliście się tutaj zapewne na teoretyzowanie o cechach kultury. Przyszliście tu po opis tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od znajomych, a może mimochodem natknęliście się na jej reklamę. Obojętnie jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją zwięzłą recenzją.

Mechanika gry Age of the Gods: God of Storms

Age of the Gods: God of Storms jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze popularnej powszechnie firmy Playtech. Pracownicy Playtech to naturalnie bardzo drobiazgowi zawodowcy, tym samym wypada po nich oczekiwać minimum rzetelnej gry automatowej. W dobie komptetycji pomiędzy tradycyjnymi slotami trójkowatymi, a nowszymi automatami piątkowymi, Age of the Gods: God of Storms musiało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was więc w niepewności, Age of the Gods: God of Storms posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od personalnych preferencji klientów.

Autorzy gry dali z siebie wszystko, by maksymalny zakład został ustanowiony na odpowiednim stopniu. Najwyższy zakład za poszczególny obrót bębnami to dlatego 44. Nie płoszy on zatem klientów o słabszych nerwach swoją skalą, ale także ci którzy mają w zwyczaju szastać kasą (albo uwielbiają po prostu mocne doznania towarzyszące grze za spore sumy) nie będą szemrać na jej łatwość.

Age of the Gods: God of Storms posługuje się korzystną dla użytkowników ilością paylinesów, których jest 25. Taka ilość istotnie pogłębia widoki gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której fundusze nie mają zbyt dużego kalibru. Tak więc nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w Age of the Gods: God of Storms 96.14%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie taka liczba definitywnie zaspokaja!

Samo nawigowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi poradzi sobie z nią natychmiast. Natomiast początkujący bardzo śmigle załapie jej przepisy. Na skutek tego Age of the Gods: God of Storms być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą automatową.

Bonusy w grze Age of the Gods: God of Storms

Nie ma w tym momencie w branży gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Również i Age of the Gods: God of Storms nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do szczegółów należy jednak pozwracać się z miejsca do witryn pokazujących u siebie grę Age of the Gods: God of Storms. Oferty bonusowe mogą wyróżniać się w zależności od hojności dyrekcji. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w znalezieniu takiej wersji gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli jesteś wyposażony w wiele czasu i ambicji zalecam wnikliwe rozejrzenie się po Internecie w celu zwietrzenia najkorzystniejszej odsłony Age of the Gods: God of Storms. Życzę korzystnych poszukiwań!