Nowa moda w Internecie – Age of the Gods

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Age of the Gods to bezkonkurencyjnie popularna ostatnio gra, której motyw przewodni to Mythology. Ciężko ustalić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć poprzednio gra pokrewna do Age of the Gods? Cóż, nie przyszliście tutaj jak mniemam na gdybania o charakterze kultury. Pojawiliście się tutaj po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może przypadkiem natknęliście się na jej reklamę. Nieważne jaka jest racja tego zainteresowania, spróbuję usatysfakcjonować je swoją niedługą analizą.

Technika gry Age of the Gods

Age of the Gods jest grą, której pomysłodawcy wywodzą się ze słynnej skądinąd wytwórni Playtech. Pracownicy Playtech to jak wiadomo bardzo drobiazgowi zawodowcy, zatem można po nich spodziewać się co najmniej solidnej gry slotowej. W okresie komptetycji między staromodnymi grami potrójnymi, a nowszymi slotami piątkowymi, Age of the Gods wypadało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepewności, Age of the Gods ma 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od prywatnych preferencji osób.

Pomysłodawcy gry dołożyli starań, aby maksymalny zakład został umieszczony na odpowiednim rozmiarze. Największy zakład za konkretny obrót bębnami to dlatego 39. Nie szokuje on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją wysokością, lecz także ci którzy lubią szafować gotówką (lub kochają zwyczajnie ogromne doznania towarzyszące grze za spore pieniądze) nie będą żalić się na jej każualowatosć.

Age of the Gods dysponuje odpowiednią dla graczy ilością paylinesów, których jest 25. Taka ilość znacznie zwiększa szanse gracza na wygraną, co jak zwykle jest wartością samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie mają zbyt dużego kalibru. Zatem nic dziwnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi w Age of the Gods 95.02%. Nie wiem co z tobą, ale mnie taka suma stanowczo satysfakcjonuje!

Samo nawigowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast amator bardzo śpiesznie ogarnie jej przepisy. Dzięki temu Age of the Gods być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą slotową.

Premie w grze Age of the Gods

Nie ma w tym momencie w sektorze gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby dowolne bonusy. Również i Age of the Gods nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do szczegółów trzeba mimo wszystko zwrócić się natychmiast do portali eksponujących u siebie grę Age of the Gods. Oferty premiowe są w stanie być odmienne w zależności od hojności dyrekcji. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w znalezieniu takiej wersji gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli posiadasz wiele czasu i zamiłowania rekomenduję wnikliwe porozglądać się w Internecie w celu znalezienia idealnej odsłony Age of the Gods. Życzę dobrych eksloracji!