Nowa moda w Internecie – Arabian Nights

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Arabian Nights to bardzo popularna ostatnio gra, której motyw centralny to Fairy Tale. Trudno stwierdzić skąd w rzeczywistości pojawił się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć poprzednio gra porównywalna do Arabian Nights? Cóż, nie pojawiliście się tutaj zapewne na teoretyzowanie o cechach kultury. Przyszliście tu po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od bliskich, a może niespodzianie napotkaliście jej promocję. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, spróbuję usatysfakcjonować je swoją zwięzłą analizą.

Mechanika gry Arabian Nights

Arabian Nights jest grą, której pomysłodawcy wywodzą się ze słynnej powszechnie koncernu NetEnt. Współpracownicy NetEnt to niewątpliwie bardzo skrupulatni eksperci, dlatego powinno po nich spodziewać się co najmniej konkretnej gry hazardowej. W czasach współzawodnictwa pomiędzy klasycznymi automatami potrójnymi, a nowocześniejszymi automatami pięciobębnowymi, Arabian Nights było zobowiązane aby opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepewności, Arabian Nights ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od prywatnych upodobań klientów.

Projektanci gry dali z siebie wszystko, żeby maksymalny zakład był ulokowany na odpowiednim poziomie. Największy zakład za konkretny ruch bębnami to dlatego 65. Nie przeraża on zatem osób o słabszych nerwach swoją skalą, ale dodatkowo ci którzy kochają sypać gotówką (lub uwielbiają zwyczajnie silne emocje towarzyszące grze za spore kwoty) nie będą szemrać na jej każualowatosć.

Arabian Nights ma do dyspozycji wartościową dla klientów liczbą linii wypłat, których jest 10. Taka ilość odpowiednio potęguje perspektywy gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest wartością samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której finanse nie mają żadnego wymiaru. Zatem nic nienormalnego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w Arabian Nights 95.60%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie ta suma stanowczo przypada do gustu!

Samo sterowanie grą jest trywialnie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią z marszu. Natomiast amator bardzo śpiesznie przejrzy jej zasady. W ten sposób Arabian Nights być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą automatową.

Premie w grze Arabian Nights

Nie ma aktualnie w branży gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby pewne bonusy. Również i Arabian Nights nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do szczegółów należy jednak zagadnąć od razu do kasyn prezentujących u siebie grę Arabian Nights. Oferty bonusowe mogą różnić się w zależności od hojności dyrekcji. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyłapaniu takiej wersji gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz wiele czasu i werwy sugeruję solidne pogrzebać po Internecie w celu znalezienia optymalnej odsłony Arabian Nights. Życzę dobrych szperanin!