Nowa moda w Internecie – Archangels Salvation

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Archangels Salvation to bezkonkurencyjnie znana niedawno gra, której wątek centralny to Sci-Fi. Ciężko ustalić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Gry slotowe posiadają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć uprzednio gra pokrewna do Archangels Salvation? Cóż, nie pojawiliście się tutaj jak mniemam na gdybania o charakterze masowej popkultury. Przyszliście tu po recenzje tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od przyjaciół, a może przypadkiem napotkaliście jej reklamę. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją zwięzłą recenzją.

Technikalia programu Archangels Salvation

Archangels Salvation jest grą, której projektanci wywodzą się ze znanej skądinąd firmy NetEnt. Współpracownicy NetEnt to niewątpliwie niesamowice dokładni eksperci, toteż można po nich wyczekiwać minimum solidnej gry hazardowej. W czasach rywalizacji pomiędzy tradycyjnymi slotami potrójnymi, a nowszymi automatami piątkowymi, Archangels Salvation wypadało stanąć po jednej ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepewności, Archangels Salvation jest wyposażony w 6 bębnów. Czy to w porządku, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od indywidualnych sympatii graczy.

Twórcy gry postarali się, aby największy zakład był ustanowiony na słusznym stopniu. Najwyższy zakład za konkretny ruch bębnami to zatem 30. Nie płoszy on zatem klientów o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz pondato ci którzy kochają szafować funduszami (lub lubią zwyczajnie silne przeżycia towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

Archangels Salvation posługuje się należytą dla użytkowników ilością paylinesów, których jest 100. Taka ilość istotnie zwiększa perspektywy gracza na powodzenie, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której pieniądze nie posiadają żadnego wymiaru. Zatem nic dziwnego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w Archangels Salvation 96.08%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie ta suma definitywnie satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest trywialnie proste. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi poradzi sobie z nią bez problemu. Natomiast nowicjusz bardzo śmigle przejrzy jej zasady. Dlatego też Archangels Salvation być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą automatową.

Premie w grze Archangels Salvation

Brak aktualnie w świecie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Również i Archangels Salvation nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do konkretów trzeba jednak pozwracać się z miejsca do kasyn prezentujących u siebie grę Archangels Salvation. Oferty bonusowe mogą być inne w zależności od hojności kierownictwa. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyszukaniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli posiadasz wiele czasu i zamiłowania sugeruję dokładne powęszyć w Internecie w celu zwietrzenia najkorzystniejszej wersji Archangels Salvation. Życzę owocnych badań!