Najnowsza moda w Internecie – Asgardian Stones

3.8 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Asgardian Stones to nadzwyczaj lubiana ostatnimi czasy gra, której temat przewodni to Sci-Fi. Ciężko stwierdzić skąd właściwie pojawił się jej fenomen. Automaty zawierają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć przedtem gra porównywalna do Asgardian Stones? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na teoretyzowanie o charakterze masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od znajomych, a może przypadkowo trafiliście na jej promocję. Obojętnie jaka jest racja tego pragnienia, postaram się zaspokoić je swoją niedługą analizą.

Mechanika programu Asgardian Stones

Asgardian Stones jest grą, której pomysłodawcy wywodzą się ze popularnej powszechnie spółki NetEnt. Podwładni NetEnt to oczywiście niezwykle szczegółowi eksperci, dlatego należy po nich wyczekiwać minimum porządnej gry automatowej. W epoce współzawodnictwa między klasycznymi automatami trójkowatymi, a nowszymi grami pięciobębnowymi, Asgardian Stones musiało stanąć po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w niepokoju, Asgardian Stones posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od osobistych zawiłowań ludzi.

Twórcy gry dołożyli starań, by krańcowy zakład był umieszczony na słusznym stopniu. Szczytowy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to dlatego 28. Nie przeraża on zatem osób o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, ale także ci którzy lubią szafować pieniędzmi (lub kochają naprawdę ogromne emocje towarzyszące grze za potężne sumy) nie będą żalić się na jej łatwość.

Asgardian Stones dysponuje należytą dla użytkowników liczbą paylinesów, których jest 20. Taka ilość naprawdę potęguje szanse gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie mają zbyt dużego znaczenia. Zatem nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w Asgardian Stones 96.31%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie taka suma definitywnie zaspokaja!

Samo nawigowanie grą jest trywialnie łatwe. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi poradzi sobie z nią z marszu. Natomiast amator bardzo szybko ogarnie jej zasady. Dlatego też Asgardian Stones być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą hazardową.

Premie w grze Asgardian Stones

Nie ma aktualnie w dziedzinie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Także i Asgardian Stones nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów trzeba mimo wszystko zwrócić się zaraz do portali pokazujących u siebie grę Asgardian Stones. Oferty bonusowe mogą różnić się w zależności od hojności kierownictwa. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyłapaniu takiej wersji gry, która ma do 100 € i 100 darmowych spinów. Jeżeli masz sporo czasu i werwy zalecam uważne pogrzebać po Internecie w celu znalezienia najkorzystniejszej odsłony Asgardian Stones. Życzę korzystnych szperanin!