Najnowsza moda w Internecie – Astro Babes

4.7 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Astro Babes to wyjątkowo lubiana niedawno gra, której motyw przewodni to Fantasy. Niełatwo stwierdzić skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Automaty posiadają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć przedtem gra pokrewna do Astro Babes? Cóż, nie pojawiliście się tu raczej na filozofowanie o cechach masowej popkultury. Przyszliście tu po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od przyjaciół, a może mimochodem napotkaliście jej promocję. Nieważne jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją zwięzłą recenzją.

Technika programu Astro Babes

Astro Babes jest grą, której projektanci wywodzą się ze słynnej skądinąd koncernu Playtech. Współpracownicy Playtech to naturalnie bardzo precyzyjni eksperci, zatem można po nich spodziewać się co najmniej konkretnej gry automatowej. W epoce współzawodnictwa między staromodnymi automatami potrójnymi, a współcześniejszymi slotami pięciobębnowymi, Astro Babes wypadało opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepokoju, Astro Babes jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to w porządku, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od osobistych upodobań klientów.

Projektanci gry dali z siebie wszystko, aby szczytowy zakład był ułożony na odpowiednim poziomie. Szczytowy zakład za pojedyńczy ruch bębnami to zatem 28. Nie przeraża on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wielkością, lecz również ci którzy mają w zwyczaju sypać finansami (lub uwielbiają szczerze burzliwe emocje towarzyszące grze za duże kwoty) nie będą skarżyć się na jej łatwość.

Astro Babes ma do dyspozycji wartościową dla użytkowników liczbą linii wypłat, których jest 100. Taka ilość znacznie zwielokrotnia widoki gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest dogodnością samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której kwoty nie posiadają żadnego kalibru. Zatem nic dziwnego, że przelicznik zwrotu dla gracza wynosi w Astro Babes 95.06%. Nie wiem co z tobą, ale mnie taka suma stanowczo satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest banalnie proste. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi upora się z nią bez wahania. Natomiast nowicjusz bardzo prędko zrozumie jej przepisy. W ten sposób Astro Babes być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą automatową.

Bonusy w grze Astro Babes

Brakuje w tym momencie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Także i Astro Babes nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do niuansów powinno się mimo wszystko zagadnąć z miejsca do stron prezentujących u siebie grę Astro Babes. Oferty gratisowe mogą różnić się w zależności od szczodrości administracji. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej wersji gry, która mieści 11 no deposit free spins on selected slots. Jeżeli masz wiele czasu i zamiłowania rekomenduję solidne powęszyć w Internecie w celu wyśledzenia optymalnej wersji Astro Babes. Życzę owocnych poszukiwań!