Najnowsza moda w Internecie – Atlantis Queen

3.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Atlantis Queen to nadzwyczaj lubiana ostatnimi czasy gra, której temat nadrzędny to Mythology. Niełatwo ustalić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Automaty posiadają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć przedtem gra porównywalna do Atlantis Queen? Cóż, nie przyszliście tutaj raczej na filozofowanie o właściwościach kultury. Pojawiliście się tu po opisanie tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od przyjaciół, a może niespodzianie natknęliście się na jej reklamę. Obojętnie jaka jest racja tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją krótką opinią.

Technikalia programu Atlantis Queen

Atlantis Queen jest grą, której pomysłodawcy wywodzą się ze słynnej skądinąd firmy Playtech. Pracownicy Playtech to jak wiadomo niesamowice precyzyjni zawodowcy, tym samym powinno po nich spodziewać się nie mniej niż porządnej gry slotowej. W dobie komptetycji pomiędzy starymi slotami trójbębnowymi, a nowszymi automatami pięciobębnowymi, Atlantis Queen musiało stanąć po jednej ze stron. Nie trzymajmy was więc w niepewności, Atlantis Queen używa 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od indywidualnych upodobań ludzi.

Pomysłodawcy gry dali z siebie wszystko, żeby największy zakład został umieszczony na właściwym rozmiarze. Maksymalny zakład za konkretny obrót bębnami to zatem 69. Nie przeraża on zatem osób o słabszych nerwach swoją wielkością, ale również ci którzy lubią szastać pieniędzmi (lub uwielbiają szczerze burzliwe doznania towarzyszące grze za spore sumy) nie będą szemrać na jej łatwość.

Atlantis Queen dysponuje wartościową dla klientów ilością paylinesów, których jest 25. Taka ilość naprawdę potęguje widoki gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest wartością samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic zaskakującego, że wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi w Atlantis Queen 95.98%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie ta liczba zdecydowanie satysfakcjonuje!

Samo kierowanie grą jest trywialnie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast początkujący bardzo prędko zrozumie jej przepisy. Na skutek tego Atlantis Queen być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą automatową.

Bonusy w grze Atlantis Queen

Brak w tym momencie w świecie gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby dowolne bonusy. Również i Atlantis Queen nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do konkretów należy mimo wszystko zagadnąć z miejsca do stron prezentujących u siebie grę Atlantis Queen. Oferty bonusowe są w stanie różnić się w zależności od szczodrości dyrekcji. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyszukaniu takiej wersji gry, która zawiera 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli posiadasz dużo czasu i zamiłowania polecam dokładne powęszyć po Internecie w celu odszukania optymalnej wersji Atlantis Queen. Życzę korzystnych szperanin!