Nowa moda w Internecie – Bai Shi

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Bai Shi to nadzwyczaj znana ostatnio gra, której motyw centralny to Asia. Trudno ustalić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć uprzednio gra siostrzana do Bai Shi? Cóż, nie przyszliście tu raczej na rozważania o charakterze kultury. Pojawiliście się tutaj po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od przyjaciół, a może niespodzianie trafiliście na jej promocję. Nieważne jaka jest racja tego zainteresowania, postaram się usatysfakcjonować je swoją krótką analizą.

Mechanika programu Bai Shi

Bai Shi jest grą, której projektanci wywodzą się ze słynnej powszechnie wytwórni Playtech. Podwładni Playtech to niewątpliwie bardzo precyzyjni eksperci, więc powinno po nich wyczekiwać chociaż porządnej gry slotowej. W okresie rywalizacji między dawnymi automatami trójbębnowymi, a nowocześniejszymi slotami piątkowymi, Bai Shi wypadało stanąć po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepewności, Bai Shi posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych zawiłowań ludzi.

Projektanci gry dali z siebie wszystko, by najwyższy zakład był ustawiony na właściwym poziomie. Szczytowy zakład za poszczególny ruch bębnami to zatem 86. Nie przeraża on zatem osób o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, ale także ci którzy kochają sypać funduszami (lub kochają zwyczajnie mocne przeżycia towarzyszące grze za potężne pieniądze) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Bai Shi posługuje się korzystną dla użytkowników liczbą linii wypłat, których jest 40. Taka liczba istotnie zwielokrotnia nadzieje gracza na wygraną, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie mają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic nietypowego, że przelicznik zwrotu dla gracza sięga w Bai Shi 95.99%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie ta suma definitywnie satysfakcjonuje!

Samo nawigowanie grą jest banalnie proste. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast nowicjusz bardzo prędko pojmie jej przepisy. W ten sposób Bai Shi być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą automatową.

Bonusy w grze Bai Shi

Brak aktualnie w branży gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Również i Bai Shi nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do konkretów należy jednak zwrócić się bezpośrednio do kasyn prezentujących u siebie grę Bai Shi. Oferty bonusowe są w stanie być inne w zależności od ofiarności dyrekcji. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego problemu w znalezieniu takiej wersji gry, która zawiera 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz dużo czasu i samozaparcia zalecam uważne rozejrzenie się w Internecie w celu odszukania optymalnej odsłony Bai Shi. Życzę opłacalnych eksloracji!