Nowa moda w Internecie – Big Bad Wolf

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Big Bad Wolf to wyjątkowo lubiana ostatnimi czasy gra, której motyw nadrzędny to Fairy Tale. Trudno powiedzieć skąd właściwie zainstniał się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć wcześniej gra podobna do Big Bad Wolf? Cóż, nie pojawiliście się tutaj raczej na teoretyzowanie o cechach kultury. Pojawiliście się tu po opisanie tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od bliskich, a może przypadkiem natknęliście się na jej reklamę. Bez różnicy jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, dołożę starań aby zaspokoić je swoją zwięzłą analizą.

Technikalia gry Big Bad Wolf

Big Bad Wolf jest grą, której twórcy pochodzą ze słynnej skądinąd koncernu Quickspin. Pracownicy Quickspin to naturalnie niesamowice precyzyjni zawodowcy, więc trzeba po nich oczekiwać chociaż konkretnej gry automatowej. W czasach rywalizacji między staromodnymi slotami potrójnymi, a nowocześniejszymi grami piątkowymi, Big Bad Wolf wypadało stanąć po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w rozterce, Big Bad Wolf posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od osobistych zawiłowań klientów.

Projektanci gry nie szczędzili wysiłków, by szczytowy zakład został ustawiony na słusznym stopniu. Krańcowy zakład za jeden obrót bębnami to dlatego 42. Nie szokuje on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wielkością, ale pondato ci którzy kochają szafować funduszami (albo lubią zwyczajnie silne przeżycia towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą skarżyć się na jej każualowatosć.

Big Bad Wolf ma do dyspozycji wartościową dla użytkowników ilością paylinesów, których jest 25. Taka ilość naprawdę pogłębia widoki gracza na powodzenie, co jak zawsze jest dogodnością samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie posiadają zbyt dużego znaczenia. Zatem nic nienormalnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi w Big Bad Wolf 97.35%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie taka suma zdecydowanie przypada do gustu!

Samo kierowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast nowicjusz bardzo śpiesznie załapie jej zasady. Dzięki temu Big Bad Wolf być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą automatową.

Premie w grze Big Bad Wolf

Nie ma obecnie w branży gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Także i Big Bad Wolf nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów trzeba mimo wszystko zagadnąć bezpośrednio do portali upubliczniających u siebie grę Big Bad Wolf. Oferty gratisowe mogą być odmienne w zależności od szczodrości kierownictwa. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego problemu w odnalezieniu takiej wersji gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli posiadasz dużo czasu i zamiłowania zalecam uważne porozglądać się w Internecie w celu wypatrzenia najlepszej odsłony Big Bad Wolf. Życzę opłacalnych eksloracji!