Nowa moda w Internecie – Big Wheel

4.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

Big Wheel to niezwykle ceniona ostatnimi czasy gra, której wątek nadrzędny to Gambling. Niełatwo określić skąd w rzeczywistości pojawił się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć wcześniej gra porównywalna do Big Wheel? Cóż, nie przyszliście tu zapewne na rozważania o cechach masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od przyjaciół, a może przypadkowo napotkaliście jej promocję. Bez różnicy jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją zwięzłą analizą.

Mechanika gry Big Wheel

Big Wheel jest grą, której projektanci pochodzą ze popularnej skądinąd koncernu Realistic. Pracownicy Realistic to niewątpliwie bardzo szczegółowi zawodowcy, toteż należy po nich spodziewać się nie mniej niż przyzwoitej gry hazardowej. W epoce rywalizacji pomiędzy tradycyjnymi slotami trójbębnowymi, a nowszymi slotami piątkowymi, Big Wheel wypadało stanąć po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w niepewności, Big Wheel posiada 3 bębnów. Czy to w porządku, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od indywidualnych zapatrywań graczy.

Pomysłodawcy gry postarali się, aby maksymalny zakład był ulokowany na odpowiednim stopniu. Maksymalny zakład za poszczególny ruch bębnami to dlatego 22. Nie szokuje on zatem klientów o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, ale również ci którzy mają w zwyczaju sypać funduszami (lub uwielbiają po prostu mocne przeżycia towarzyszące grze za potężne kwoty) nie będą żalić się na jej łatwość.

Big Wheel posługuje się należytą dla klientów ilością paylinesów, których jest N/A. Taka liczba naprawdę potęguje szanse gracza na powodzenie, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś osobą, dla której finanse nie posiadają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic dziwnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Big Wheel 95.23%. Nie wiem co z tobą, ale mnie taka liczba stanowczo zaspokaja!

Samo sterowanie grą jest banalnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi poradzi sobie z nią natychmiast. Natomiast nowicjusz bardzo śmigle zrozumie jej przepisy. Na skutek tego Big Wheel być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą automatową.

Gratisy w grze Big Wheel

Brak w tym momencie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby dowolne bonusy. Także i Big Wheel nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do konkretów trzeba jednak zwrócić się od razu do portali upubliczniających u siebie grę Big Wheel. Oferty premiowe mogą różnić się w zależności od ofiarności dyrekcji. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyszukaniu takiej wersji gry, która zawiera 100% do 200 EUR. Jeżeli posiadasz wiele czasu i ambicji sugeruję szczegółowe rozejrzenie się po Internecie w celu znalezienia najlepszej odsłony Big Wheel. Życzę opłacalnych poszukiwań!