Nowa moda w Internecie – Black Ice

4.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

Black Ice to bezkonkurencyjnie popularna niedawno gra, której wątek naczelny to Fun. Niełatwo określić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Gry slotowe zawierają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć przedtem gra siostrzana do Black Ice? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na gdybania o cechach masowej popkultury. Przyszliście tu po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od bliskich, a może przypadkiem napotkaliście jej promocję. Obojętnie jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją niedługą analizą.

Technikalia programu Black Ice

Black Ice jest grą, której projektanci pochodzą ze znanej szeroko wytwórni Realistic. Podwładni Realistic to niewątpliwie niezwykle drobiazgowi specjaliści, dlatego trzeba po nich spodziewać się chociaż solidnej gry hazardowej. W okresie rywalizacji pomiędzy tradycyjnymi automatami trójbębnowymi, a innowacyjnymi slotami piątkowymi, Black Ice było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w rozterce, Black Ice posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od personalnych sympatii ludzi.

Twórcy gry nie szczędzili wysiłków, żeby najwyższy zakład został ustanowiony na odpowiednim stopniu. Maksymalny zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 27. Nie przeraża on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wielkością, lecz także ci którzy kochają szafować funduszami (lub lubią zwyczajnie ogromne przeżycia towarzyszące grze za spore sumy) nie będą skarżyć się na jej łatwość.

Black Ice dysponuje należytą dla klientów ilością paylinesów, których jest 10. Taka ilość odpowiednio pogłębia perspektywy gracza na wygraną, co jak zawsze jest wartością samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś jednostką, dla której finanse nie mają zbyt dużego znaczenia. Zatem nic nietypowego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Black Ice 95.06%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie ta liczba stanowczo zadowala!

Samo sterowanie grą jest trywialnie proste. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast nowicjusz bardzo prędko ogarnie jej przepisy. W ten sposób Black Ice być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą slotową.

Premie w grze Black Ice

Brakuje aktualnie w dziedzinie gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby jakieś bonusy. Także i Black Ice nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do niuansów trzeba jednak zwrócić się bezpośrednio do witryn upubliczniających u siebie grę Black Ice. Oferty gratisowe mogą różnić się w zależności od szczodrości kierownictwa. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w odnalezieniu takiej wersji gry, która mieści 100% do 200 EUR. Jeśli posiadasz sporo czasu i werwy polecam wnikliwe rozejrzenie się w Internecie w celu wyśledzenia najkorzystniejszej odsłony Black Ice. Życzę dobrych szperanin!