Nowa moda w Internecie – Blood Suckers

4.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Blood Suckers to niezwykle popularna ostatnimi czasy gra, której temat centralny to Horror. Ciężko określić skąd właściwie pojawił się jej fenomen. Automaty mają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć przedtem gra siostrzana do Blood Suckers? Cóż, nie przyszliście tu raczej na filozofowanie o charakterze kultury. Przyszliście tutaj po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od znajomych, a może niespodzianie natrafiliście jej reklamę. Nieistotne jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją niedługą charakterystyką.

Technikalia gry Blood Suckers

Blood Suckers jest grą, której autorzy pochodzą ze słynnej szeroko spółki NetEnt. Współpracownicy NetEnt to oczywiście niezwykle skrupulatni specjaliści, tym samym można po nich spodziewać się co najmniej porządnej gry slotowej. W czasach rywalizacji między dawnymi grami trójkowatymi, a współcześniejszymi grami pięciobębnowymi, Blood Suckers było zobowiązane aby opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepokoju, Blood Suckers ma 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od indywidualnych upodobań klientów.

Twórcy gry wyslili się, aby maksymalny zakład został ustanowiony na właściwym poziomie. Krańcowy zakład za pojedyńczy ruch bębnami to zatem 16. Nie przeraża on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją wielkością, lecz także ci którzy kochają szastać funduszami (albo uwielbiają naprawdę burzliwe przeżycia towarzyszące grze za duże pieniądze) nie będą szemrać na jej każualowatosć.

Blood Suckers dysponuje wartościową dla graczy ilością linii wypłat, których jest 25. Taka ilość naprawdę pogłębia widoki gracza na wygraną, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś osobą, dla której finanse nie mają zbyt dużego kalibru. Zatem nic dziwnego, że przelicznik zwrotu dla gracza wynosi w Blood Suckers 98%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta liczba stanowczo zadowala!

Samo sterowanie grą jest banalnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi upora się z nią z marszu. Natomiast amator bardzo śpiesznie pojmie jej przepisy. W ten sposób Blood Suckers być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą slotową.

Gratisy w grze Blood Suckers

Nie ma aktualnie w przemyśle gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Również i Blood Suckers nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do szczegółów należy mimo wszystko zasięgnąć języka natychmiast do witryn udostępniających u siebie grę Blood Suckers. Oferty bonusowe mogą być inne w zależności od ofiarności administracji. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego kłopotu w znalezieniu takiej odsłony gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli posiadasz dużo czasu i werwy sugeruję szczegółowe powęszyć w Internecie w celu znalezienia najlepszej odsłony Blood Suckers. Życzę dobrych szperanin!