Najnowsza moda w Internecie – Book of Dead

4.0 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Book of Dead to nadzwyczaj ceniona niedawno gra, której temat dominujący to Egypt. Ciężko określić skąd właściwie wziął się jej fenomen. Gry hazardowe mają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć wcześniej gra pokrewna do Book of Dead? Cóż, nie pojawiliście się tutaj jak mniemam na teoretyzowanie o charakterze masowej popkultury. Przyszliście tu po opisanie tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od przyjaciół, a może przypadkiem trafiliście na jej reklamę. Bez różnicy jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją krótką recenzją.

Technikalia gry Book of Dead

Book of Dead jest grą, której autorzy wywodzą się ze znamienitej szeroko spółki Play’n Go. Podwładni Play’n Go to naturalnie niesamowice dokładni zawodowcy, więc trzeba po nich oczekiwać nie mniej niż konkretnej gry slotowej. W epoce komptetycji między dawnymi automatami potrójnymi, a nowocześniejszymi grami pięciobębnowymi, Book of Dead było zmuszone stanąć po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w niepewności, Book of Dead używa 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od prywatnych zawiłowań klientów.

Projektanci gry postarali się, żeby największy zakład został ulokowany na słusznym rozmiarze. Największy zakład za jeden ruch bębnami to zatem 18. Nie odrzuca on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją skalą, lecz dodatkowo ci którzy mają w zwyczaju szastać pieniędzmi (albo uwielbiają szczerze burzliwe doznania towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Book of Dead ma do dyspozycji wartościową dla klientów liczbą linii wypłat, których jest 10. Taka ilość naprawdę zwiększa nadzieje gracza na wygraną, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której fundusze nie mają zbyt dużego kalibru. Zatem nic nietypowego, że przelicznik zwrotu dla gracza wynosi w Book of Dead 96.21%. Nie wiem co z tobą, ale mnie taka liczba definitywnie przypada do gustu!

Samo nawigowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi poradzi sobie z nią natychmiast. Natomiast amator bardzo szybko przejrzy jej zasady. Na skutek tego Book of Dead być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą hazardową.

Bonusy w grze Book of Dead

Brakuje aktualnie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby jakieś bonusy. Również i Book of Dead nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do konkretów trzeba mimo wszystko zwrócić się zaraz do witryn prezentujących u siebie grę Book of Dead. Oferty premiowe są w stanie wyróżniać się w zależności od ofiarności dyrekcji. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w znalezieniu takiej wersji gry, która zawiera do 100 € i 100 darmowych spinów. Jeśli jesteś wyposażony w dużo czasu i ambicji polecam wnikliwe rozejrzenie się po Internecie w celu zwietrzenia najkorzystniejszej odsłony Book of Dead. Życzę owocnych eksloracji!