Najnowsza moda w Internecie – Butterfly Staxx

3.9 /5
100% do 200 EUR Play Now

Butterfly Staxx to nadzwyczaj ceniona ostatnio gra, której temat nadrzędny to Futuristic. Ciężko określić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Automaty mają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć poprzednio gra pokrewna do Butterfly Staxx? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na gdybania o cechach kultury. Przyszliście tu po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od bliskich, a może mimochodem napotkaliście jej promocję. Nieistotne jaka jest racja tego pragnienia, dołożę starań aby zaspokoić je swoją zwięzłą charakterystyką.

Mechanika gry Butterfly Staxx

Butterfly Staxx jest grą, której autorzy pochodzą ze popularnej skądinąd wytwórni NetEnt. Współpracownicy NetEnt to oczywiście niebywale dokładni fachowcy, toteż należy po nich wyczekiwać nie mniej niż konkretnej gry automatowej. W dobie współzawodnictwa między starymi slotami trójbębnowymi, a nowszymi automatami pięciobębnowymi, Butterfly Staxx musiało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was więc w niepokoju, Butterfly Staxx posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych sympatii ludzi.

Autorzy gry nie szczędzili wysiłków, aby maksymalny zakład był ułożony na właściwym rozmiarze. Krańcowy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 58. Nie płoszy on zatem klientów o niezbyt silnych nerwach swoją wysokością, ale dodatkowo ci którzy kochają szastać gotówką (lub lubią zwyczajnie silne emocje towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

Butterfly Staxx rozporządza odpowiednią dla użytkowników ilością paylinesów, których jest 40. Taka ilość odpowiednio wzmaga perspektywy gracza na wygraną, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie mają zbyt dużego znaczenia. Zatem nic zaskakującego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w Butterfly Staxx 96.80%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie ta suma zdecydowanie zaspokaja!

Samo sterowanie grą jest trywialnie łatwe. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo prędko pojmie jej przepisy. W ten sposób Butterfly Staxx być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą slotową.

Premie w grze Butterfly Staxx

Brakuje obecnie w przemyśle gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Również i Butterfly Staxx nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do detali pozostaje jednak zasięgnąć języka bezpośrednio do witryn eksponujących u siebie grę Butterfly Staxx. Oferty premiowe są w stanie być inne w zależności od szczodrości administracji. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyłapaniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100% do 200 EUR. Jeśli jesteś wyposażony w sporo czasu i werwy polecam solidne porozglądać się w Internecie w celu zwietrzenia najlepszej wersji Butterfly Staxx. Życzę dobrych szperanin!