Nowa moda w Internecie – Daring Dave & the Eye of Ra

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Daring Dave & the Eye of Ra to bardzo popularna ostatnimi czasy gra, której motyw centralny to Egypt. Ciężko powiedzieć skąd w rzeczywistości pojawił się jej fenomen. Automaty posiadają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć uprzednio gra siostrzana do Daring Dave & the Eye of Ra? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na rozważania o cechach kultury. Pojawiliście się tu po opis tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od bliskich, a może niespodzianie natrafiliście jej reklamę. Obojętnie jaka jest racja tego pragnienia, spróbuję zaspokoić je swoją krótką opinią.

Mechanika gry Daring Dave & the Eye of Ra

Daring Dave & the Eye of Ra jest grą, której twórcy wywodzą się ze znamienitej szeroko spółki Playtech. Podwładni Playtech to oczywiście niebywale precyzyjni profesjonaliści, więc można po nich wyczekiwać minimum rzetelnej gry slotowej. W okresie rywalizacji między klasycznymi slotami potrójnymi, a nowocześniejszymi automatami pięciobębnowymi, Daring Dave & the Eye of Ra musiało opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie utrzymujmy was więc w rozterce, Daring Dave & the Eye of Ra ma N/A bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od indywidualnych preferencji klientów.

Twórcy gry dali z siebie wszystko, by maksymalny zakład był umieszczony na słusznym poziomie. Najwyższy zakład za poszczególny obrót bębnami to zatem 51. Nie płoszy on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wysokością, lecz pondato ci którzy mają w zwyczaju szafować gotówką (albo kochają szczerze ogromne doznania towarzyszące grze za spore kwoty) nie będą narzekać na jej bezproblemowość.

Daring Dave & the Eye of Ra dysponuje odpowiednią dla klientów ilością paylinesów, których jest N/A. Taka ilość naprawdę zwielokrotnia nadzieje gracza na powodzenie, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś osobą, dla której finanse nie posiadają zbyt dużego kalibru. Tak więc nic dziwnego, że przelicznik zwrotu dla gracza równa się w Daring Dave & the Eye of Ra 95.18%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie taka liczba zdecydowanie zadowala!

Samo sterowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już do czynienia z grami automatowymi poradzi sobie z nią natychmiast. Natomiast nowicjusz bardzo prędko przejrzy jej przepisy. Dzięki temu Daring Dave & the Eye of Ra być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą slotową.

Premie w grze Daring Dave & the Eye of Ra

Brak aktualnie w dziedzinie gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby pewne bonusy. Także i Daring Dave & the Eye of Ra nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do niuansów pozostaje mimo wszystko pozwracać się z miejsca do portali upubliczniających u siebie grę Daring Dave & the Eye of Ra. Oferty gratisowe mogą różnić się w zależności od hojności centrali. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz wiele czasu i zamiłowania polecam uważne porozglądać się w Internecie w celu wyśledzenia najlepszej wersji Daring Dave & the Eye of Ra. Życzę dobrych poszukiwań!