Najnowsza moda w Internecie – Dead or Alive

4.7 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Dead or Alive to bardzo ceniona niedawno gra, której temat naczelny to Wild Wild West. Trudno stwierdzić skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć uprzednio gra siostrzana do Dead or Alive? Cóż, nie przyszliście tu raczej na filozofowanie o właściwościach masowej popkultury. Przyszliście tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od przyjaciół, a może niespodzianie natknęliście się na jej promocję. Bez różnicy jaka jest racja tego zainteresowania, postaram się zaspokoić je swoją krótką charakterystyką.

Mechanika programu Dead or Alive

Dead or Alive jest grą, której twórcy wywodzą się ze popularnej powszechnie firmy NetEnt. Podwładni NetEnt to oczywiście niezwykle dokładni specjaliści, dlatego należy po nich spodziewać się co najmniej przyzwoitej gry slotowej. W czasach współzawodnictwa pomiędzy klasycznymi automatami trójbębnowymi, a nowocześniejszymi automatami piątkowymi, Dead or Alive wypadało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepewności, Dead or Alive używa 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od osobistych zapatrywań klientów.

Autorzy gry dali z siebie wszystko, by maksymalny zakład był ułożony na właściwym poziomie. Największy zakład za pojedyńczy ruch bębnami to zatem 32. Nie odrzuca on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją wysokością, ale także ci którzy lubią szastać gotówką (lub kochają po prostu silne doznania towarzyszące grze za spore kwoty) nie będą szemrać na jej łatwość.

Dead or Alive rozporządza korzystną dla graczy liczbą paylinesów, których jest 9. Taka liczba porządnie pogłębia nadzieje gracza na wygraną, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś jednostką, dla której finanse nie mają żadnego kalibru. Zatem nic dziwnego, że przelicznik zwrotu dla gracza równa się w Dead or Alive 96.80%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie ta suma definitywnie przypada do gustu!

Samo sterowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast nowicjusz bardzo śpiesznie przejrzy jej przepisy. Na skutek tego Dead or Alive być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą hazardową.

Bonusy w grze Dead or Alive

Nie ma obecnie w przemyśle gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby jakiekolwiek bonusy. Także i Dead or Alive nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do szczegółów trzeba jednak zagadnąć z miejsca do witryn upubliczniających u siebie grę Dead or Alive. Oferty bonusowe mogą wyróżniać się w zależności od hojności administracji. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w odnalezieniu takiej odsłony gry, która ma do 100 € i 100 darmowych spinów. Jeśli posiadasz sporo czasu i samozaparcia rekomenduję szczegółowe rozejrzenie się w Internecie w celu wyśledzenia idealnej odsłony Dead or Alive. Życzę owocnych badań!