Nowa moda w Internecie – Double Dragons

4.2 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Double Dragons to nadzwyczaj lubiana niedawno gra, której temat dominujący to Mythology. Trudno powiedzieć skąd właściwie pojawił się jej fenomen. Gry slotowe zawierają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć wcześniej gra podobna do Double Dragons? Cóż, nie przyszliście tu zapewne na rozważania o cechach kultury. Przyszliście tutaj po opisanie tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od znajomych, a może mimochodem natknęliście się na jej reklamę. Nieistotne jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, spróbuję usatysfakcjonować je swoją krótką charakterystyką.

Technikalia programu Double Dragons

Double Dragons jest grą, której projektanci pochodzą ze słynnej szeroko spółki yggdrasil. Współpracownicy yggdrasil to niewątpliwie niesamowice drobiazgowi zawodowcy, zatem należy po nich oczekiwać co najmniej porządnej gry automatowej. W czasach współzawodnictwa między tradycyjnymi grami potrójnymi, a współcześniejszymi slotami pięciobębnowymi, Double Dragons musiało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepewności, Double Dragons ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od indywidualnych zawiłowań osób.

Autorzy gry wyslili się, aby najwyższy zakład został ulokowany na słusznym rozmiarze. Największy zakład za jeden ruch bębnami to zatem 86. Nie przeraża on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją wysokością, ale również ci którzy mają w zwyczaju sypać kasą (lub kochają zwyczajnie ogromne emocje towarzyszące grze za potężne kwoty) nie będą żalić się na jej łatwość.

Double Dragons ma do dyspozycji odpowiednią dla graczy liczbą paylinesów, których jest 20. Taka ilość odpowiednio zwielokrotnia szanse gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której finanse nie posiadają zbyt dużego kalibru. Tak więc nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w Double Dragons 96%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta liczba stanowczo zaspokaja!

Samo kierowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast nowicjusz bardzo śmigle pojmie jej zasady. W ten sposób Double Dragons być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą slotową.

Premie w grze Double Dragons

Brak w tym momencie w dziedzinie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Także i Double Dragons nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do szczegółów należy mimo wszystko zwrócić się od razu do stron eksponujących u siebie grę Double Dragons. Oferty premiowe mogą być inne w zależności od hojności dyrekcji. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego problemu w znalezieniu takiej wersji gry, która mieści do 100 € i 100 darmowych spinów. Jeśli masz wiele czasu i zamiłowania sugeruję szczegółowe rozejrzenie się po Internecie w celu znalezienia najkorzystniejszej odsłony Double Dragons. Życzę opłacalnych badań!