Najnowsza moda w Internecie – Drinks on the Beach

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Drinks on the Beach to bardzo lubiana ostatnio gra, której motyw przewodni to Fun. Trudno ustalić skąd właściwie zainstniał się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć poprzednio gra porównywalna do Drinks on the Beach? Cóż, nie pojawiliście się tu raczej na teoretyzowanie o cechach masowej popkultury. Przyszliście tu po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od bliskich, a może przypadkiem natrafiliście jej reklamę. Nieważne jaka jest przyczyna tego zainteresowania, postaram się zaspokoić je swoją niedługą opinią.

Mechanika programu Drinks on the Beach

Drinks on the Beach jest grą, której twórcy wywodzą się ze popularnej powszechnie przedsiębiorstwa Playtech. Współpracownicy Playtech to naturalnie niesamowice precyzyjni profesjonaliści, dlatego można po nich oczekiwać nie mniej niż przyzwoitej gry slotowej. W dobie współzawodnictwa między tradycyjnymi grami trójkowatymi, a nowszymi grami pięciobębnowymi, Drinks on the Beach musiało stanąć po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was zatem w niepokoju, Drinks on the Beach posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych sympatii klientów.

Autorzy gry dali z siebie wszystko, by szczytowy zakład był umieszczony na właściwym stopniu. Krańcowy zakład za jeden ruch bębnami to zatem 32. Nie płoszy on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz pondato ci którzy mają w zwyczaju szastać gotówką (lub lubią naprawdę ogromne doznania towarzyszące grze za potężne kwoty) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Drinks on the Beach posługuje się odpowiednią dla klientów ilością paylinesów, których jest 20. Taka ilość znacznie potęguje szanse gracza na wygraną, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś osobą, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego kalibru. Tak więc nic zaskakującego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w Drinks on the Beach 94.85%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie taka suma zdecydowanie przypada do gustu!

Samo sterowanie grą jest trywialnie proste. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast początkujący bardzo prędko pojmie jej zasady. Na skutek tego Drinks on the Beach być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą hazardową.

Bonusy w grze Drinks on the Beach

Brakuje obecnie w dziedzinie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Również i Drinks on the Beach nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do szczegółów należy jednak zagadnąć z miejsca do witryn eksponujących u siebie grę Drinks on the Beach. Oferty gratisowe mogą wyróżniać się w zależności od ofiarności kierownictwa. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego problemu w znalezieniu takiej odsłony gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli jesteś wyposażony w wiele czasu i zamiłowania zalecam solidne porozglądać się po Internecie w celu odszukania najkorzystniejszej odsłony Drinks on the Beach. Życzę korzystnych szperanin!