Nowa moda w Internecie – EggOmatic

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

EggOmatic to niezwykle lubiana ostatnimi czasy gra, której motyw nadrzędny to Cartoons. Ciężko ustalić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Gry slotowe posiadają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć poprzednio gra siostrzana do EggOmatic? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na filozofowanie o cechach masowej popkultury. Przyszliście tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od bliskich, a może przypadkiem napotkaliście jej reklamę. Nieważne jaka jest okoliczność tego pragnienia, spróbuję usatysfakcjonować je swoją niedługą recenzją.

Mechanika gry EggOmatic

EggOmatic jest grą, której twórcy pochodzą ze słynnej szeroko przedsiębiorstwa NetEnt. Pracownicy NetEnt to jak wiadomo niesamowice szczegółowi specjaliści, dlatego należy po nich oczekiwać nie mniej niż porządnej gry hazardowej. W epoce współzawodnictwa między starymi grami potrójnymi, a nowszymi automatami piątkowymi, EggOmatic było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie trzymajmy was więc w niepokoju, EggOmatic jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od osobistych upodobań klientów.

Pomysłodawcy gry wyslili się, aby krańcowy zakład został ułożony na słusznym stopniu. Szczytowy zakład za jeden obrót bębnami to zatem 19. Nie płoszy on zatem osób o niezbyt silnych nerwach swoją wysokością, lecz również ci którzy mają w zwyczaju sypać kasą (lub lubią po prostu mocne doznania towarzyszące grze za potężne pieniądze) nie będą narzekać na jej łatwość.

EggOmatic dysponuje odpowiednią dla klientów ilością paylinesów, których jest 20. Taka ilość odpowiednio wzmaga nadzieje gracza na powodzenie, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której kwoty nie mają zbyt dużego kalibru. Zatem nic nienormalnego, że przelicznik zwrotu dla gracza równa się w EggOmatic 96.50%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie ta suma zdecydowanie satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest banalnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już do czynienia z grami automatowymi upora się z nią natychmiast. Natomiast amator bardzo śmigle ogarnie jej przepisy. Na skutek tego EggOmatic być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą slotową.

Gratisy w grze EggOmatic

Brakuje w tym momencie w dziedzinie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Także i EggOmatic nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do szczegółów powinno się jednak pozwracać się zaraz do stron udostępniających u siebie grę EggOmatic. Oferty bonusowe mogą wyróżniać się w zależności od hojności administracji. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli masz dużo czasu i zamiłowania polecam solidne porozglądać się w Internecie w celu wypatrzenia najlepszej wersji EggOmatic. Życzę opłacalnych badań!