Nowa moda w Internecie – Epic Ape

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Epic Ape to niezwykle znana ostatnimi czasy gra, której temat dominujący to Animals. Ciężko powiedzieć skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć wcześniej gra porównywalna do Epic Ape? Cóż, nie przyszliście tutaj zapewne na filozofowanie o właściwościach masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od znajomych, a może przypadkowo napotkaliście jej promocję. Bez różnicy jaka jest racja tego zainteresowania, dołożę starań aby usatysfakcjonować je swoją niedługą opinią.

Technikalia programu Epic Ape

Epic Ape jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze słynnej skądinąd spółki Playtech. Pracownicy Playtech to oczywiście niezwykle szczegółowi eksperci, stąd powinno po nich wyczekiwać chociaż porządnej gry hazardowej. W dobie komptetycji między tradycyjnymi grami trójkowatymi, a współcześniejszymi automatami piątkowymi, Epic Ape było zobowiązane aby stanąć po jednej ze stron. Nie trzymajmy was więc w rozterce, Epic Ape jest wyposażony w 6 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od osobistych upodobań graczy.

Projektanci gry postarali się, by krańcowy zakład był ustawiony na odpowiednim rozmiarze. Największy zakład za poszczególny obrót bębnami to dlatego 18. Nie odrzuca on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją wysokością, lecz również ci którzy lubią szastać kasą (albo lubią naprawdę mocne przeżycia towarzyszące grze za duże stawki) nie będą skarżyć się na jej łatwość.

Epic Ape ma do dyspozycji należytą dla klientów ilością linii wypłat, których jest 4096. Taka ilość odpowiednio potęguje nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której pieniądze nie mają żadnego kalibru. Tak więc nic zaskakującego, że przelicznik zwrotu dla gracza równa się w Epic Ape 95.96%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie taka liczba stanowczo przypada do gustu!

Samo kierowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast nowicjusz bardzo śmigle pojmie jej przepisy. Na skutek tego Epic Ape być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą automatową.

Bonusy w grze Epic Ape

Brakuje aktualnie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Także i Epic Ape nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów należy mimo wszystko pozwracać się od razu do stron eksponujących u siebie grę Epic Ape. Oferty premiowe mogą być inne w zależności od hojności centrali. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego problemu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli masz sporo czasu i ambicji sugeruję wnikliwe porozglądać się w Internecie w celu zwietrzenia najlepszej odsłony Epic Ape. Życzę owocnych badań!