Nowa moda w Internecie – Ghost Pirates

4.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Ghost Pirates to nadzwyczaj popularna niedawno gra, której temat przewodni to Pirates. Trudno stwierdzić skąd w rzeczywistości pojawił się jej fenomen. Gry slotowe zawierają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć poprzednio gra porównywalna do Ghost Pirates? Cóż, nie przyszliście tutaj jak mniemam na gdybania o cechach masowej popkultury. Przyszliście tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od znajomych, a może przypadkiem natrafiliście jej promocję. Obojętnie jaka jest okoliczność tego zainteresowania, postaram się zaspokoić je swoją zwięzłą analizą.

Technikalia programu Ghost Pirates

Ghost Pirates jest grą, której twórcy wywodzą się ze znanej szeroko firmy NetEnt. Współpracownicy NetEnt to oczywiście bardzo drobiazgowi eksperci, toteż wypada po nich wyczekiwać chociaż solidnej gry automatowej. W dobie współzawodnictwa pomiędzy starymi grami potrójnymi, a nowocześniejszymi grami pięciobębnowymi, Ghost Pirates było zobowiązane aby opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was więc w rozterce, Ghost Pirates jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od prywatnych zapatrywań klientów.

Projektanci gry dołożyli starań, by szczytowy zakład był ustanowiony na słusznym stopniu. Maksymalny zakład za poszczególny obrót bębnami to zatem 38. Nie przeraża on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją wielkością, ale także ci którzy kochają sypać funduszami (albo uwielbiają po prostu silne przeżycia towarzyszące grze za spore kwoty) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Ghost Pirates posługuje się wartościową dla klientów ilością paylinesów, których jest 243. Taka ilość odpowiednio zwielokrotnia szanse gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie mają żadnego znaczenia. Tak więc nic zaskakującego, że przelicznik zwrotu dla gracza sięga w Ghost Pirates 96.90%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie taka liczba definitywnie satysfakcjonuje!

Samo kierowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez problemu. Natomiast początkujący bardzo śmigle załapie jej zasady. Dlatego też Ghost Pirates być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą automatową.

Bonusy w grze Ghost Pirates

Brakuje w tym momencie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Także i Ghost Pirates nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do niuansów trzeba mimo wszystko zasięgnąć języka bezpośrednio do kasyn pokazujących u siebie grę Ghost Pirates. Oferty gratisowe są w stanie różnić się w zależności od ofiarności dyrekcji. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli jesteś wyposażony w wiele czasu i ambicji polecam wnikliwe pogrzebać po Internecie w celu wyśledzenia idealnej odsłony Ghost Pirates. Życzę dobrych eksloracji!