Najnowsza moda w Internecie – Golden Colts

4.5 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Golden Colts to bardzo ceniona ostatnio gra, której motyw naczelny to Gambling. Ciężko powiedzieć skąd w rzeczywistości zainstniał się jej fenomen. Gry slotowe mają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć przedtem gra siostrzana do Golden Colts? Cóż, nie przyszliście tutaj zapewne na gdybania o charakterze kultury. Pojawiliście się tu po opis tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od przyjaciół, a może przypadkiem napotkaliście jej reklamę. Nieważne jaka jest racja tego pragnienia, dołożę starań aby zaspokoić je swoją krótką recenzją.

Mechanika gry Golden Colts

Golden Colts jest grą, której projektanci pochodzą ze znamienitej szeroko firmy Play’n Go. Współpracownicy Play’n Go to naturalnie niezwykle precyzyjni fachowcy, tym samym powinno po nich spodziewać się minimum solidnej gry slotowej. W czasach współzawodnictwa między klasycznymi automatami trójkowatymi, a nowocześniejszymi slotami piątkowymi, Golden Colts było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepewności, Golden Colts posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od osobistych zawiłowań ludzi.

Twórcy gry postarali się, żeby szczytowy zakład był umieszczony na odpowiednim poziomie. Największy zakład za pojedyńczy ruch bębnami to zatem 30. Nie odrzuca on zatem klientów o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, ale również ci którzy mają w zwyczaju szastać pieniędzmi (albo uwielbiają szczerze silne emocje towarzyszące grze za wysokie kwoty) nie będą narzekać na jej bezproblemowość.

Golden Colts posługuje się korzystną dla klientów ilością paylinesów, których jest 40. Taka ilość naprawdę wzmaga nadzieje gracza na wygraną, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której pieniądze nie posiadają żadnego kalibru. Tak więc nic zaskakującego, że przelicznik zwrotu dla gracza wynosi w Golden Colts 96%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie ta liczba zdecydowanie zaspokaja!

Samo nawigowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast amator bardzo szybko zrozumie jej zasady. Dlatego też Golden Colts być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą slotową.

Gratisy w grze Golden Colts

Brak w tym momencie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Także i Golden Colts nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów powinno się mimo wszystko pozwracać się zaraz do kasyn udostępniających u siebie grę Golden Colts. Oferty premiowe są w stanie być inne w zależności od hojności dyrekcji. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która mieści do 100 € i 100 darmowych spinów. Jeśli jesteś wyposażony w sporo czasu i oddania sugeruję wnikliwe pogrzebać w Internecie w celu zwietrzenia optymalnej odsłony Golden Colts. Życzę dobrych poszukiwań!