Nowa moda w Internecie – Gonzo’s Quest

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Gonzo’s Quest to bezkonkurencyjnie znana niedawno gra, której wątek naczelny to History. Niełatwo powiedzieć skąd w rzeczywistości zainstniał się jej fenomen. Gry slotowe posiadają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć uprzednio gra podobna do Gonzo’s Quest? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na teoretyzowanie o cechach kultury. Przyszliście tutaj po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od przyjaciół, a może przypadkiem trafiliście na jej reklamę. Bez różnicy jaka jest racja tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją niedługą opinią.

Technikalia gry Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest jest grą, której projektanci wywodzą się ze słynnej skądinąd firmy NetEnt. Podwładni NetEnt to naturalnie niezwykle szczegółowi eksperci, tym samym wypada po nich oczekiwać nie mniej niż solidnej gry slotowej. W epoce komptetycji pomiędzy staromodnymi slotami trójbębnowymi, a współcześniejszymi grami pięciobębnowymi, Gonzo’s Quest wypadało stanąć po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepokoju, Gonzo’s Quest używa 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od osobistych sympatii klientów.

Pomysłodawcy gry nie szczędzili wysiłków, by najwyższy zakład był umieszczony na słusznym poziomie. Największy zakład za poszczególny ruch bębnami to dlatego 58. Nie płoszy on zatem klientów o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, ale również ci którzy mają w zwyczaju szafować funduszami (albo kochają po prostu ogromne przeżycia towarzyszące grze za wysokie kwoty) nie będą narzekać na jej bezproblemowość.

Gonzo’s Quest dysponuje korzystną dla użytkowników liczbą linii wypłat, których jest 20. Taka ilość porządnie wzmaga szanse gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie mają zbyt dużego znaczenia. Tak więc nic nienormalnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Gonzo’s Quest 96%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie taka suma stanowczo przypada do gustu!

Samo nawigowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już do czynienia z grami automatowymi upora się z nią z marszu. Natomiast nowicjusz bardzo szybko ogarnie jej zasady. Na skutek tego Gonzo’s Quest być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą automatową.

Gratisy w grze Gonzo’s Quest

Nie ma obecnie w świecie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Także i Gonzo’s Quest nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do niuansów powinno się jednak zagadnąć bezpośrednio do kasyn udostępniających u siebie grę Gonzo’s Quest. Oferty bonusowe są w stanie różnić się w zależności od szczodrości kierownictwa. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyszukaniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz dużo czasu i oddania polecam szczegółowe rozejrzenie się po Internecie w celu zwietrzenia najlepszej wersji Gonzo’s Quest. Życzę owocnych badań!