Najnowsza moda w Internecie – Great Blue

4.1 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Great Blue to bezkonkurencyjnie znana niedawno gra, której wątek centralny to Animals. Trudno ustalić skąd w rzeczywistości zainstniał się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć wcześniej gra porównywalna do Great Blue? Cóż, nie pojawiliście się tutaj jak mniemam na filozofowanie o cechach kultury. Przyszliście tu po opis tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od przyjaciół, a może niespodzianie natrafiliście jej promocję. Nieistotne jaka jest racja tego zainteresowania, postaram się usatysfakcjonować je swoją zwięzłą recenzją.

Mechanika programu Great Blue

Great Blue jest grą, której projektanci wywodzą się ze znamienitej powszechnie spółki Playtech. Podwładni Playtech to jak wiadomo bardzo drobiazgowi specjaliści, tym samym powinno po nich spodziewać się minimum solidnej gry slotowej. W okresie rywalizacji pomiędzy staromodnymi slotami trójbębnowymi, a nowszymi automatami pięciobębnowymi, Great Blue było zmuszone stanąć po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepokoju, Great Blue jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych preferencji osób.

Autorzy gry dołożyli starań, aby szczytowy zakład był ułożony na słusznym stopniu. Najwyższy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 76. Nie odrzuca on zatem osób o słabszych nerwach swoją wielkością, lecz również ci którzy lubią sypać funduszami (albo lubią szczerze silne przeżycia towarzyszące grze za wysokie stawki) nie będą żalić się na jej łatwość.

Great Blue dysponuje należytą dla użytkowników liczbą paylinesów, których jest 25. Taka liczba znacznie wzmaga szanse gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której fundusze nie mają żadnego znaczenia. Zatem nic nietypowego, że wskaźnik zwrotu dla gracza równa się w Great Blue 94.30%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta liczba definitywnie satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest banalnie proste. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast nowicjusz bardzo śpiesznie zrozumie jej przepisy. Na skutek tego Great Blue być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą hazardową.

Gratisy w grze Great Blue

Brak aktualnie w branży gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Także i Great Blue nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do detali trzeba jednak zwrócić się natychmiast do witryn upubliczniających u siebie grę Great Blue. Oferty premiowe są w stanie być inne w zależności od ofiarności kierownictwa. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyszukaniu takiej wersji gry, która zawiera 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli posiadasz wiele czasu i oddania rekomenduję szczegółowe porozglądać się po Internecie w celu znalezienia idealnej odsłony Great Blue. Życzę owocnych eksloracji!