Najnowsza moda w Internecie – Hook Heroes

5.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Hook Heroes to bardzo znana niedawno gra, której wątek przewodni to Pirates. Ciężko ustalić skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Automaty zawierają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć uprzednio gra podobna do Hook Heroes? Cóż, nie przyszliście tutaj jak mniemam na filozofowanie o charakterze masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po opis tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może mimochodem natrafiliście jej promocję. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zainteresowania, postaram się zaspokoić je swoją zwięzłą charakterystyką.

Technikalia programu Hook Heroes

Hook Heroes jest grą, której autorzy wywodzą się ze popularnej szeroko firmy NetEnt. Podwładni NetEnt to oczywiście niezwykle dokładni specjaliści, stąd można po nich spodziewać się nie mniej niż konkretnej gry slotowej. W epoce rywalizacji między klasycznymi automatami potrójnymi, a nowszymi grami pięciobębnowymi, Hook Heroes było zobowiązane aby stanąć po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w niepokoju, Hook Heroes jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od osobistych upodobań graczy.

Pomysłodawcy gry wyslili się, by krańcowy zakład został ulokowany na słusznym stopniu. Krańcowy zakład za konkretny obrót bębnami to dlatego 88. Nie przeraża on zatem osób o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz pondato ci którzy lubią sypać finansami (lub lubią po prostu ogromne emocje towarzyszące grze za duże pieniądze) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Hook Heroes dysponuje wartościową dla użytkowników liczbą paylinesów, których jest 20. Taka ilość istotnie pogłębia szanse gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest dogodnością samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie posiadają żadnego znaczenia. Zatem nic dziwnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi w Hook Heroes 96.82%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie ta liczba stanowczo satysfakcjonuje!

Samo kierowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast początkujący bardzo szybko załapie jej przepisy. Na skutek tego Hook Heroes być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą hazardową.

Premie w grze Hook Heroes

Brakuje obecnie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby jakiekolwiek bonusy. Również i Hook Heroes nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do konkretów pozostaje jednak zwrócić się od razu do portali upubliczniających u siebie grę Hook Heroes. Oferty premiowe są w stanie różnić się w zależności od hojności administracji. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli jesteś wyposażony w wiele czasu i samozaparcia zalecam wnikliwe rozejrzenie się w Internecie w celu zwietrzenia idealnej odsłony Hook Heroes. Życzę dobrych poszukiwań!