Nowa moda w Internecie – Irish Luck

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Irish Luck to bezkonkurencyjnie popularna niedawno gra, której motyw nadrzędny to Irish. Niełatwo ustalić skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Gry slotowe mają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć przedtem gra siostrzana do Irish Luck? Cóż, nie przyszliście tutaj zapewne na teoretyzowanie o cechach masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po recenzje tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od kolegów, a może przypadkowo natknęliście się na jej promocję. Bez różnicy jaka jest przyczyna tego pragnienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją zwięzłą recenzją.

Technikalia programu Irish Luck

Irish Luck jest grą, której autorzy pochodzą ze popularnej szeroko koncernu Playtech. Współpracownicy Playtech to oczywiście niebywale szczegółowi profesjonaliści, tym samym wypada po nich wyczekiwać chociaż rzetelnej gry automatowej. W czasach rywalizacji pomiędzy staromodnymi automatami trójkowatymi, a nowszymi slotami pięciobębnowymi, Irish Luck było zmuszone stanąć po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepokoju, Irish Luck używa 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od prywatnych preferencji graczy.

Autorzy gry wyslili się, by szczytowy zakład był ułożony na odpowiednim poziomie. Szczytowy zakład za pojedyńczy ruch bębnami to zatem 73. Nie przeraża on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, lecz również ci którzy mają w zwyczaju szastać kasą (lub uwielbiają po prostu burzliwe emocje towarzyszące grze za wysokie sumy) nie będą skarżyć się na jej bezproblemowość.

Irish Luck dysponuje korzystną dla klientów liczbą linii wypłat, których jest 30. Taka liczba porządnie pogłębia widoki gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której kwoty nie posiadają żadnego wymiaru. Tak więc nic nietypowego, że przelicznik zwrotu dla gracza sięga w Irish Luck 95%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie taka liczba zdecydowanie przypada do gustu!

Samo kierowanie grą jest banalnie proste. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi poradzi sobie z nią natychmiast. Natomiast amator bardzo śmigle zrozumie jej przepisy. Dlatego też Irish Luck być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą automatową.

Bonusy w grze Irish Luck

Brak w tym momencie w branży gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Również i Irish Luck nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do konkretów pozostaje jednak zagadnąć zaraz do witryn prezentujących u siebie grę Irish Luck. Oferty gratisowe są w stanie wyróżniać się w zależności od szczodrości centrali. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w odnalezieniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli jesteś wyposażony w dużo czasu i zamiłowania sugeruję dokładne porozglądać się po Internecie w celu zwietrzenia idealnej wersji Irish Luck. Życzę dobrych eksloracji!