Nowa moda w Internecie – Jack and the Beanstalk

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Jack and the Beanstalk to nadzwyczaj znana ostatnimi czasy gra, której wątek nadrzędny to Fairy Tale. Trudno stwierdzić skąd w rzeczywistości pojawił się jej fenomen. Gry hazardowe mają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć wcześniej gra podobna do Jack and the Beanstalk? Cóż, nie pojawiliście się tutaj jak mniemam na gdybania o cechach kultury. Pojawiliście się tutaj po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od kolegów, a może mimochodem trafiliście na jej promocję. Bez różnicy jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją krótką recenzją.

Mechanika programu Jack and the Beanstalk

Jack and the Beanstalk jest grą, której projektanci wywodzą się ze znamienitej szeroko spółki NetEnt. Podwładni NetEnt to oczywiście niezwykle dokładni zawodowcy, dlatego należy po nich wyczekiwać chociaż solidnej gry automatowej. W czasach rywalizacji pomiędzy starymi slotami trójkowatymi, a nowocześniejszymi grami pięciobębnowymi, Jack and the Beanstalk było zmuszone opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepewności, Jack and the Beanstalk ma 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od prywatnych sympatii ludzi.

Autorzy gry wyslili się, aby największy zakład został umieszczony na odpowiednim poziomie. Maksymalny zakład za pojedyńczy ruch bębnami to zatem 89. Nie płoszy on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją wielkością, ale również ci którzy lubią sypać gotówką (lub uwielbiają naprawdę ogromne doznania towarzyszące grze za spore sumy) nie będą szemrać na jej łatwość.

Jack and the Beanstalk rozporządza korzystną dla graczy ilością linii wypłat, których jest 20. Taka liczba znacznie pogłębia widoki gracza na wygraną, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której kwoty nie posiadają żadnego znaczenia. Zatem nic nietypowego, że wskaźnik zwrotu dla gracza równa się w Jack and the Beanstalk 96.30%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie taka suma zdecydowanie zadowala!

Samo sterowanie grą jest trywialnie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi upora się z nią natychmiast. Natomiast początkujący bardzo prędko ogarnie jej zasady. Na skutek tego Jack and the Beanstalk być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą slotową.

Premie w grze Jack and the Beanstalk

Nie ma w tym momencie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Również i Jack and the Beanstalk nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do konkretów należy mimo wszystko pozwracać się natychmiast do kasyn udostępniających u siebie grę Jack and the Beanstalk. Oferty premiowe są w stanie różnić się w zależności od hojności centrali. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego problemu w znalezieniu takiej odsłony gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli posiadasz sporo czasu i zamiłowania polecam szczegółowe rozejrzenie się w Internecie w celu zwietrzenia najkorzystniejszej odsłony Jack and the Beanstalk. Życzę dobrych badań!