Nowa moda w Internecie – Jekyll & Hyde

4.2 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Jekyll & Hyde to bezkonkurencyjnie znana ostatnio gra, której wątek naczelny to Movies. Trudno stwierdzić skąd właściwie pojawił się jej fenomen. Gry slotowe posiadają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć poprzednio gra pokrewna do Jekyll & Hyde? Cóż, nie przyszliście tu zapewne na teoretyzowanie o właściwościach kultury. Przyszliście tu po recenzje tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może mimochodem napotkaliście jej promocję. Bez różnicy jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją niedługą opinią.

Technika gry Jekyll & Hyde

Jekyll & Hyde jest grą, której pomysłodawcy wywodzą się ze popularnej powszechnie przedsiębiorstwa Microgaming. Współpracownicy Microgaming to naturalnie niezwykle szczegółowi fachowcy, dlatego można po nich spodziewać się co najmniej konkretnej gry automatowej. W epoce rywalizacji pomiędzy klasycznymi slotami potrójnymi, a innowacyjnymi automatami pięciobębnowymi, Jekyll & Hyde musiało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w rozterce, Jekyll & Hyde używa 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych zawiłowań ludzi.

Pomysłodawcy gry nie szczędzili wysiłków, żeby szczytowy zakład był ulokowany na właściwym rozmiarze. Najwyższy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to dlatego 71. Nie odrzuca on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wysokością, lecz pondato ci którzy kochają sypać funduszami (lub uwielbiają naprawdę burzliwe doznania towarzyszące grze za duże sumy) nie będą żalić się na jej łatwość.

Jekyll & Hyde dysponuje odpowiednią dla użytkowników liczbą linii wypłat, których jest 243. Taka ilość odpowiednio wzmaga nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie mają zbyt dużego kalibru. Tak więc nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza sięga w Jekyll & Hyde N/A. Nie wiem co z tobą, jednak mnie ta suma stanowczo przypada do gustu!

Samo sterowanie grą jest trywialnie proste. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo prędko załapie jej przepisy. Dlatego też Jekyll & Hyde być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą automatową.

Gratisy w grze Jekyll & Hyde

Brak w tym momencie w przemyśle gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Również i Jekyll & Hyde nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do detali należy mimo wszystko pozwracać się z miejsca do kasyn prezentujących u siebie grę Jekyll & Hyde. Oferty bonusowe mogą wyróżniać się w zależności od szczodrości centrali. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyłapaniu takiej odsłony gry, która mieści 24 no deposit free spins on selected slots. Jeżeli jesteś wyposażony w dużo czasu i werwy rekomenduję szczegółowe pogrzebać po Internecie w celu wypatrzenia optymalnej odsłony Jekyll & Hyde. Życzę owocnych eksloracji!