Nowa moda w Internecie – Jewel Heist

4.9 /5
100% do 200 EUR Play Now

Jewel Heist to bardzo znana ostatnio gra, której temat przewodni to Gambling. Ciężko stwierdzić skąd w rzeczywistości zainstniał się jej fenomen. Automaty mają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć przedtem gra podobna do Jewel Heist? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na teoretyzowanie o cechach kultury. Pojawiliście się tutaj po recenzje tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od kolegów, a może mimochodem napotkaliście jej reklamę. Nieważne jaka jest przyczyna tego zainteresowania, spróbuję usatysfakcjonować je swoją zwięzłą analizą.

Technikalia programu Jewel Heist

Jewel Heist jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze znamienitej skądinąd przedsiębiorstwa Magnet Gaming. Współpracownicy Magnet Gaming to niewątpliwie bardzo skrupulatni eksperci, toteż należy po nich spodziewać się nie mniej niż przyzwoitej gry slotowej. W czasach rywalizacji pomiędzy tradycyjnymi automatami potrójnymi, a współcześniejszymi grami pięciobębnowymi, Jewel Heist wypadało opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie utrzymujmy was zatem w niepokoju, Jewel Heist ma 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od indywidualnych zawiłowań graczy.

Twórcy gry dołożyli starań, by krańcowy zakład został ustanowiony na słusznym stopniu. Szczytowy zakład za jeden obrót bębnami to zatem 60. Nie płoszy on zatem klientów o słabszych nerwach swoją wysokością, ale także ci którzy kochają szastać gotówką (albo lubią szczerze burzliwe doznania towarzyszące grze za wysokie sumy) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Jewel Heist dysponuje odpowiednią dla klientów liczbą linii wypłat, których jest 17. Taka ilość odpowiednio pogłębia perspektywy gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest dogodnością samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego znaczenia. Tak więc nic nienormalnego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w Jewel Heist 96.50%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie ta suma definitywnie satysfakcjonuje!

Samo nawigowanie grą jest pospolicie proste. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi upora się z nią bez wahania. Natomiast nowicjusz bardzo śpiesznie zrozumie jej zasady. W ten sposób Jewel Heist być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą slotową.

Gratisy w grze Jewel Heist

Nie ma obecnie w dziedzinie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby dowolne bonusy. Również i Jewel Heist nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do niuansów powinno się jednak zasięgnąć języka z miejsca do kasyn prezentujących u siebie grę Jewel Heist. Oferty premiowe są w stanie być inne w zależności od hojności dyrekcji. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego problemu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która mieści 100% do 200 EUR. Jeżeli masz sporo czasu i ambicji rekomenduję szczegółowe porozglądać się po Internecie w celu znalezienia optymalnej odsłony Jewel Heist. Życzę korzystnych szperanin!