Nowa moda w Internecie – Jimi Hendrix

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Jimi Hendrix to nadzwyczaj ceniona ostatnio gra, której temat przewodni to Music. Niełatwo określić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Automaty zawierają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć poprzednio gra porównywalna do Jimi Hendrix? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na rozważania o właściwościach kultury. Pojawiliście się tutaj po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od przyjaciół, a może przypadkowo natrafiliście jej promocję. Bez różnicy jaka jest przyczyna tego zainteresowania, dołożę starań aby usatysfakcjonować je swoją niedługą opinią.

Technika programu Jimi Hendrix

Jimi Hendrix jest grą, której twórcy wywodzą się ze słynnej skądinąd wytwórni NetEnt. Pracownicy NetEnt to niewątpliwie niezwykle skrupulatni specjaliści, zatem można po nich spodziewać się minimum solidnej gry slotowej. W epoce współzawodnictwa pomiędzy staromodnymi slotami potrójnymi, a współcześniejszymi slotami piątkowymi, Jimi Hendrix wypadało stanąć po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was więc w rozterce, Jimi Hendrix posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od prywatnych upodobań ludzi.

Pomysłodawcy gry postarali się, aby najwyższy zakład został ustanowiony na słusznym poziomie. Największy zakład za poszczególny obrót bębnami to dlatego 77. Nie szokuje on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz również ci którzy mają w zwyczaju szafować finansami (albo lubią zwyczajnie mocne przeżycia towarzyszące grze za wysokie pieniądze) nie będą żalić się na jej każualowatosć.

Jimi Hendrix rozporządza korzystną dla klientów liczbą paylinesów, których jest 20. Taka liczba znacznie potęguje szanse gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie mają żadnego kalibru. Tak więc nic nienormalnego, że miernik zwrotu dla gracza sięga w Jimi Hendrix 96.90%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie taka liczba zdecydowanie zaspokaja!

Samo kierowanie grą jest pospolicie nieskomplikowane. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią natychmiast. Natomiast nowicjusz bardzo śpiesznie pojmie jej przepisy. Dzięki temu Jimi Hendrix być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą slotową.

Bonusy w grze Jimi Hendrix

Brak obecnie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Również i Jimi Hendrix nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do niuansów należy jednak pozwracać się od razu do kasyn upubliczniających u siebie grę Jimi Hendrix. Oferty gratisowe są w stanie różnić się w zależności od szczodrości administracji. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej wersji gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli masz wiele czasu i zamiłowania zalecam solidne pogrzebać po Internecie w celu odszukania optymalnej odsłony Jimi Hendrix. Życzę opłacalnych badań!