Nowa moda w Internecie – Joker’s Jewels

4.6 /5
100% do 200 EUR Play Now

Joker’s Jewels to nadzwyczaj popularna ostatnimi czasy gra, której motyw dominujący to Gambling. Niełatwo stwierdzić skąd w rzeczywistości zainstniał się jej fenomen. Gry slotowe posiadają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć wcześniej gra siostrzana do Joker’s Jewels? Cóż, nie pojawiliście się tutaj raczej na teoretyzowanie o cechach kultury. Przyszliście tu po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od znajomych, a może mimochodem natknęliście się na jej promocję. Obojętnie jaka jest okoliczność tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją krótką opinią.

Technikalia programu Joker’s Jewels

Joker’s Jewels jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze słynnej powszechnie wytwórni Pragmatic Play. Współpracownicy Pragmatic Play to niewątpliwie niesamowice precyzyjni eksperci, dlatego wypada po nich oczekiwać co najmniej solidnej gry automatowej. W czasach komptetycji pomiędzy klasycznymi automatami trójkowatymi, a nowszymi automatami piątkowymi, Joker’s Jewels było zobowiązane aby opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie trzymajmy was zatem w rozterce, Joker’s Jewels ma 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od indywidualnych preferencji graczy.

Pomysłodawcy gry nie szczędzili wysiłków, aby szczytowy zakład został ustawiony na odpowiednim stopniu. Najwyższy zakład za jeden obrót bębnami to zatem 52. Nie przeraża on zatem osób o słabszych nerwach swoją skalą, lecz także ci którzy kochają szastać kasą (lub lubią szczerze ogromne emocje towarzyszące grze za duże pieniądze) nie będą żalić się na jej każualowatosć.

Joker’s Jewels ma do dyspozycji należytą dla klientów ilością linii wypłat, których jest 5. Taka ilość naprawdę pogłębia widoki gracza na wygraną, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie mają żadnego kalibru. Zatem nic zaskakującego, że wskaźnik zwrotu dla gracza równa się w Joker’s Jewels 96.50%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie ta liczba stanowczo zaspokaja!

Samo sterowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już do czynienia z grami slotowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast nowicjusz bardzo śmigle pojmie jej zasady. Dzięki temu Joker’s Jewels być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą automatową.

Bonusy w grze Joker’s Jewels

Brakuje w tym momencie w świecie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby jakiekolwiek bonusy. Także i Joker’s Jewels nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do detali trzeba jednak zwrócić się z miejsca do portali pokazujących u siebie grę Joker’s Jewels. Oferty bonusowe mogą być inne w zależności od hojności kierownictwa. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego kłopotu w znalezieniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100% do 200 EUR. Jeżeli masz wiele czasu i ambicji zalecam uważne powęszyć po Internecie w celu zwietrzenia najkorzystniejszej odsłony Joker’s Jewels. Życzę korzystnych szperanin!