Najnowsza moda w Internecie – Jungle Spirit

3.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Jungle Spirit to wyjątkowo lubiana ostatnio gra, której motyw nadrzędny to Jungle. Niełatwo określić skąd właściwie wziął się jej fenomen. Gry hazardowe mają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć wcześniej gra pokrewna do Jungle Spirit? Cóż, nie przyszliście tutaj raczej na teoretyzowanie o właściwościach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po opisanie tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od kolegów, a może przypadkowo trafiliście na jej reklamę. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zainteresowania, dołożę starań aby zaspokoić je swoją niedługą opinią.

Technika gry Jungle Spirit

Jungle Spirit jest grą, której projektanci wywodzą się ze słynnej skądinąd wytwórni NetEnt. Współpracownicy NetEnt to jak wiadomo niezwykle drobiazgowi zawodowcy, zatem powinno po nich wyczekiwać chociaż konkretnej gry slotowej. W dobie komptetycji między staromodnymi slotami trójkowatymi, a nowocześniejszymi slotami pięciobębnowymi, Jungle Spirit było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was więc w rozterce, Jungle Spirit jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych zawiłowań ludzi.

Projektanci gry wyslili się, by maksymalny zakład został ulokowany na właściwym rozmiarze. Najwyższy zakład za jeden obrót bębnami to dlatego 68. Nie szokuje on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją wielkością, lecz także ci którzy kochają szafować kasą (albo lubią zwyczajnie ogromne doznania towarzyszące grze za potężne kwoty) nie będą szemrać na jej łatwość.

Jungle Spirit rozporządza wartościową dla użytkowników liczbą paylinesów, których jest 243. Taka liczba istotnie pogłębia nadzieje gracza na wygraną, co jak zawsze jest dogodnością samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie posiadają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic zaskakującego, że przelicznik zwrotu dla gracza sięga w Jungle Spirit 96.47%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie ta suma stanowczo zadowala!

Samo kierowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi upora się z nią natychmiast. Natomiast nowicjusz bardzo szybko załapie jej przepisy. Dlatego też Jungle Spirit być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą automatową.

Premie w grze Jungle Spirit

Brakuje aktualnie w sektorze gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Także i Jungle Spirit nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do detali powinno się jednak zwrócić się bezpośrednio do portali upubliczniających u siebie grę Jungle Spirit. Oferty gratisowe mogą wyróżniać się w zależności od hojności kierownictwa. Myślę jednak, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyszukaniu takiej odsłony gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli jesteś wyposażony w sporo czasu i werwy polecam szczegółowe powęszyć w Internecie w celu znalezienia optymalnej wersji Jungle Spirit. Życzę dobrych badań!