Nowa moda w Internecie – Jurassic Island

3.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Jurassic Island to niezwykle ceniona niedawno gra, której temat przewodni to Movies. Niełatwo ustalić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Automaty mają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć uprzednio gra pokrewna do Jurassic Island? Cóż, nie przyszliście tutaj zapewne na filozofowanie o charakterze kultury. Pojawiliście się tutaj po recenzje tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od bliskich, a może mimochodem natrafiliście jej promocję. Nieważne jaka jest okoliczność tego pragnienia, spróbuję zaspokoić je swoją zwięzłą analizą.

Mechanika gry Jurassic Island

Jurassic Island jest grą, której projektanci pochodzą ze znanej powszechnie koncernu Playtech. Podwładni Playtech to jak wiadomo niezwykle szczegółowi profesjonaliści, toteż można po nich spodziewać się nie mniej niż solidnej gry automatowej. W okresie współzawodnictwa pomiędzy tradycyjnymi grami trójbębnowymi, a nowszymi automatami pięciobębnowymi, Jurassic Island było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie trzymajmy was więc w niepokoju, Jurassic Island posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od indywidualnych sympatii graczy.

Twórcy gry dali z siebie wszystko, żeby maksymalny zakład był ułożony na słusznym poziomie. Najwyższy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 75. Nie odrzuca on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz dodatkowo ci którzy kochają sypać pieniędzmi (albo kochają po prostu ogromne doznania towarzyszące grze za duże sumy) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Jurassic Island rozporządza odpowiednią dla klientów liczbą paylinesów, których jest 25. Taka liczba porządnie potęguje nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której fundusze nie posiadają zbyt dużego znaczenia. Tak więc nic zaskakującego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w Jurassic Island 96.50%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie ta liczba stanowczo satysfakcjonuje!

Samo nawigowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast amator bardzo śpiesznie ogarnie jej zasady. Na skutek tego Jurassic Island być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą automatową.

Premie w grze Jurassic Island

Brak w tym momencie w dziedzinie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Również i Jurassic Island nie jest pod tym względem wyjątkiem. Co do detali trzeba jednak zasięgnąć języka bezpośrednio do kasyn udostępniających u siebie grę Jurassic Island. Oferty premiowe są w stanie być inne w zależności od ofiarności centrali. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyszukaniu takiej odsłony gry, która mieści 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli posiadasz sporo czasu i oddania rekomenduję uważne pogrzebać po Internecie w celu wypatrzenia optymalnej wersji Jurassic Island. Życzę korzystnych szperanin!