Nowa moda w Internecie – King of Atlantis

4.4 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

King of Atlantis to wyjątkowo popularna niedawno gra, której wątek dominujący to Mythology. Trudno ustalić skąd właściwie zainstniał się jej fenomen. Automaty mają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć poprzednio gra siostrzana do King of Atlantis? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na rozważania o charakterze masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po opis tej gry. Możliwe, że usłyszeliście o niej od kolegów, a może przypadkowo natknęliście się na jej promocję. Obojętnie jaka jest racja tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją zwięzłą recenzją.

Technika programu King of Atlantis

King of Atlantis jest grą, której pomysłodawcy wywodzą się ze popularnej skądinąd przedsiębiorstwa IGT. Współpracownicy IGT to oczywiście niebywale skrupulatni profesjonaliści, toteż powinno po nich wyczekiwać chociaż solidnej gry automatowej. W okresie rywalizacji między dawnymi slotami trójkowatymi, a nowszymi grami piątkowymi, King of Atlantis było zmuszone stanąć po jednej ze stron. Nie trzymajmy was więc w niepewności, King of Atlantis używa 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od osobistych upodobań osób.

Projektanci gry dali z siebie wszystko, żeby maksymalny zakład został ułożony na właściwym poziomie. Największy zakład za konkretny ruch bębnami to zatem 66. Nie płoszy on zatem klientów o słabszych nerwach swoją wysokością, ale dodatkowo ci którzy mają w zwyczaju sypać finansami (albo kochają szczerze ogromne emocje towarzyszące grze za spore kwoty) nie będą szemrać na jej każualowatosć.

King of Atlantis dysponuje należytą dla graczy liczbą linii wypłat, których jest 40. Taka ilość porządnie pogłębia perspektywy gracza na powodzenie, co jak zwykle jest dogodnością samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego znaczenia. Tak więc nic nienormalnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza równa się w King of Atlantis 96.14%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie taka liczba stanowczo zadowala!

Samo sterowanie grą jest pospolicie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez wahania. Natomiast początkujący bardzo śpiesznie załapie jej zasady. Na skutek tego King of Atlantis być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą hazardową.

Gratisy w grze King of Atlantis

Nie ma aktualnie w świecie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Także i King of Atlantis nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów trzeba mimo wszystko zasięgnąć języka z miejsca do kasyn upubliczniających u siebie grę King of Atlantis. Oferty gratisowe mogą być inne w zależności od ofiarności dyrekcji. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która mieści 30 no deposit free spins on selected slots. Jeżeli jesteś wyposażony w dużo czasu i oddania rekomenduję szczegółowe powęszyć po Internecie w celu zwietrzenia najlepszej wersji King of Atlantis. Życzę owocnych badań!