Najnowsza moda w Internecie – King of Slots

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

King of Slots to nadzwyczaj popularna ostatnio gra, której temat dominujący to Animals. Ciężko stwierdzić skąd właściwie zainstniał się jej fenomen. Automaty zawierają ogromnie szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć uprzednio gra siostrzana do King of Slots? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na gdybania o właściwościach kultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od bliskich, a może mimochodem napotkaliście jej promocję. Bez różnicy jaka jest przyczyna tego pragnienia, dołożę starań aby usatysfakcjonować je swoją niedługą recenzją.

Technika programu King of Slots

King of Slots jest grą, której projektanci wywodzą się ze słynnej szeroko koncernu NetEnt. Podwładni NetEnt to oczywiście niebywale skrupulatni eksperci, tym samym trzeba po nich oczekiwać minimum przyzwoitej gry hazardowej. W okresie rywalizacji między staromodnymi automatami trójkowatymi, a innowacyjnymi slotami piątkowymi, King of Slots musiało stanąć po jednej ze stron. Nie trzymajmy was zatem w rozterce, King of Slots posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od personalnych sympatii graczy.

Projektanci gry dali z siebie wszystko, aby maksymalny zakład był ulokowany na właściwym poziomie. Najwyższy zakład za jeden ruch bębnami to zatem 60. Nie płoszy on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją wielkością, lecz również ci którzy kochają sypać pieniędzmi (lub kochają szczerze ogromne emocje towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

King of Slots rozporządza korzystną dla graczy liczbą linii wypłat, których jest 26. Taka liczba istotnie pogłębia widoki gracza na wygraną, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś osobą, dla której pieniądze nie mają żadnego wymiaru. Zatem nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w King of Slots N/A. Nie wiem co z tobą, lecz mnie ta liczba definitywnie satysfakcjonuje!

Samo kierowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi upora się z nią z marszu. Natomiast amator bardzo śpiesznie zrozumie jej przepisy. Dzięki temu King of Slots być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą slotową.

Bonusy w grze King of Slots

Brakuje aktualnie w branży gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Także i King of Slots nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do konkretów trzeba mimo wszystko pozwracać się z miejsca do kasyn prezentujących u siebie grę King of Slots. Oferty premiowe są w stanie wyróżniać się w zależności od ofiarności centrali. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeśli masz dużo czasu i oddania zalecam uważne rozejrzenie się w Internecie w celu odszukania idealnej wersji King of Slots. Życzę owocnych szperanin!