Nowa moda w Internecie – Kingdom of the Sun

3.9 /5
100% do 200 EUR Play Now

Kingdom of the Sun to bardzo ceniona ostatnio gra, której motyw naczelny to Mythology. Ciężko powiedzieć skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć uprzednio gra siostrzana do Kingdom of the Sun? Cóż, nie pojawiliście się tu raczej na teoretyzowanie o cechach masowej popkultury. Przyszliście tutaj po opis tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od kolegów, a może przypadkiem natknęliście się na jej reklamę. Nieważne jaka jest przyczyna tego pragnienia, postaram się zaspokoić je swoją niedługą opinią.

Technika gry Kingdom of the Sun

Kingdom of the Sun jest grą, której autorzy wywodzą się ze znanej powszechnie przedsiębiorstwa Playtech. Współpracownicy Playtech to niewątpliwie niezwykle dokładni profesjonaliści, stąd można po nich spodziewać się nie mniej niż przyzwoitej gry slotowej. W czasach komptetycji między starymi grami potrójnymi, a współcześniejszymi slotami piątkowymi, Kingdom of the Sun musiało stanąć po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was więc w rozterce, Kingdom of the Sun jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych zawiłowań ludzi.

Twórcy gry dali z siebie wszystko, by największy zakład był ułożony na odpowiednim poziomie. Maksymalny zakład za konkretny ruch bębnami to dlatego 74. Nie płoszy on zatem ludzi o słabszych nerwach swoją wysokością, ale również ci którzy lubią szastać gotówką (lub kochają naprawdę burzliwe doznania towarzyszące grze za potężne pieniądze) nie będą narzekać na jej łatwość.

Kingdom of the Sun rozporządza odpowiednią dla klientów liczbą paylinesów, których jest 15. Taka ilość naprawdę zwiększa widoki gracza na powodzenie, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś osobą, dla której finanse nie mają żadnego znaczenia. Zatem nic nietypowego, że miernik zwrotu dla gracza sięga w Kingdom of the Sun 95.29%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie ta liczba definitywnie przypada do gustu!

Samo kierowanie grą jest pospolicie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo prędko przejrzy jej zasady. Dlatego też Kingdom of the Sun być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą hazardową.

Bonusy w grze Kingdom of the Sun

Brakuje aktualnie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby dowolne bonusy. Również i Kingdom of the Sun nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do niuansów pozostaje mimo wszystko zagadnąć od razu do witryn upubliczniających u siebie grę Kingdom of the Sun. Oferty premiowe mogą różnić się w zależności od hojności dyrekcji. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w znalezieniu takiej wersji gry, która uwzględnia 100% do 200 EUR. Jeżeli masz dużo czasu i werwy rekomenduję solidne pogrzebać w Internecie w celu znalezienia najlepszej odsłony Kingdom of the Sun. Życzę dobrych szperanin!