Nowa moda w Internecie – Land of Gold

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Land of Gold to niezwykle znana ostatnimi czasy gra, której motyw naczelny to Gambling. Trudno stwierdzić skąd właściwie pojawił się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież niewątpliwie musiała istnieć uprzednio gra siostrzana do Land of Gold? Cóż, nie przyszliście tu jak mniemam na gdybania o właściwościach kultury. Przyszliście tutaj po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może dowiedzieliście się o niej od przyjaciół, a może niespodzianie trafiliście na jej promocję. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, postaram się usatysfakcjonować je swoją zwięzłą charakterystyką.

Technika gry Land of Gold

Land of Gold jest grą, której twórcy pochodzą ze znanej powszechnie przedsiębiorstwa Playtech. Współpracownicy Playtech to niewątpliwie niezwykle precyzyjni zawodowcy, dlatego można po nich oczekiwać co najmniej konkretnej gry hazardowej. W okresie rywalizacji między tradycyjnymi grami potrójnymi, a współcześniejszymi slotami pięciobębnowymi, Land of Gold było zobowiązane aby opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie trzymajmy was więc w rozterce, Land of Gold jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od osobistych zawiłowań ludzi.

Twórcy gry postarali się, by krańcowy zakład był umieszczony na słusznym poziomie. Największy zakład za konkretny obrót bębnami to zatem 60. Nie szokuje on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz dodatkowo ci którzy mają w zwyczaju sypać kasą (albo kochają zwyczajnie ogromne przeżycia towarzyszące grze za potężne sumy) nie będą narzekać na jej bezproblemowość.

Land of Gold posługuje się należytą dla użytkowników ilością paylinesów, których jest 576. Taka ilość znacznie potęguje widoki gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest wartością samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego znaczenia. Zatem nic dziwnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi w Land of Gold 95.15%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie taka liczba zdecydowanie zaspokaja!

Samo kierowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami slotowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo prędko przejrzy jej zasady. W ten sposób Land of Gold być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą slotową.

Premie w grze Land of Gold

Brak obecnie w branży gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby pewne bonusy. Także i Land of Gold nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów trzeba mimo wszystko zwrócić się od razu do witryn upubliczniających u siebie grę Land of Gold. Oferty premiowe mogą różnić się w zależności od ofiarności centrali. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w znalezieniu takiej odsłony gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli jesteś wyposażony w sporo czasu i oddania zalecam wnikliwe porozglądać się w Internecie w celu znalezienia najkorzystniejszej wersji Land of Gold. Życzę owocnych szperanin!