Nowa moda w Internecie – Legacy of Egypt

4.7 /5
100% do 200 EUR Play Now

Legacy of Egypt to nadzwyczaj ceniona niedawno gra, której motyw dominujący to Egypt. Ciężko powiedzieć skąd właściwie pojawił się jej fenomen. Gry slotowe zawierają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć przedtem gra pokrewna do Legacy of Egypt? Cóż, nie przyszliście tutaj raczej na teoretyzowanie o charakterze kultury. Przyszliście tutaj po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od bliskich, a może przypadkiem trafiliście na jej promocję. Obojętnie jaka jest przyczyna tego pragnienia, dołożę starań aby usatysfakcjonować je swoją zwięzłą recenzją.

Technikalia gry Legacy of Egypt

Legacy of Egypt jest grą, której autorzy wywodzą się ze znamienitej powszechnie firmy Play’n Go. Pracownicy Play’n Go to jak wiadomo niesamowice dokładni profesjonaliści, dlatego można po nich spodziewać się nie mniej niż porządnej gry automatowej. W dobie rywalizacji między tradycyjnymi slotami trójbębnowymi, a innowacyjnymi slotami piątkowymi, Legacy of Egypt było zobowiązane aby stanąć po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w rozterce, Legacy of Egypt posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od prywatnych sympatii klientów.

Pomysłodawcy gry postarali się, aby krańcowy zakład został ulokowany na odpowiednim rozmiarze. Szczytowy zakład za konkretny ruch bębnami to dlatego 60. Nie płoszy on zatem osób o słabszych nerwach swoją skalą, ale dodatkowo ci którzy mają w zwyczaju sypać gotówką (albo kochają naprawdę mocne doznania towarzyszące grze za spore pieniądze) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

Legacy of Egypt posługuje się należytą dla graczy ilością linii wypłat, których jest 30. Taka liczba odpowiednio wzmaga widoki gracza na wygraną, co jak zawsze jest wartością samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie mają żadnego wymiaru. Zatem nic zaskakującego, że wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi w Legacy of Egypt 96%. Nie wiem jak dla ciebie, ale mnie taka liczba zdecydowanie zaspokaja!

Samo sterowanie grą jest banalnie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią bez problemu. Natomiast nowicjusz bardzo szybko zrozumie jej zasady. Na skutek tego Legacy of Egypt być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą hazardową.

Gratisy w grze Legacy of Egypt

Brak obecnie w branży gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby pewne bonusy. Również i Legacy of Egypt nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do niuansów powinno się jednak zasięgnąć języka z miejsca do witryn eksponujących u siebie grę Legacy of Egypt. Oferty gratisowe są w stanie wyróżniać się w zależności od ofiarności administracji. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100% do 200 EUR. Jeśli jesteś wyposażony w sporo czasu i samozaparcia sugeruję solidne rozejrzenie się po Internecie w celu wyśledzenia idealnej odsłony Legacy of Egypt. Życzę opłacalnych szperanin!