Nowa moda w Internecie – Lost Relics

4.0 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Lost Relics to wyjątkowo lubiana niedawno gra, której wątek nadrzędny to History. Ciężko określić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Gry slotowe posiadają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć uprzednio gra pokrewna do Lost Relics? Cóż, nie przyszliście tutaj zapewne na filozofowanie o cechach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od bliskich, a może przypadkiem napotkaliście jej promocję. Nieistotne jaka jest okoliczność tego pragnienia, spróbuję usatysfakcjonować je swoją niedługą analizą.

Technikalia gry Lost Relics

Lost Relics jest grą, której autorzy wywodzą się ze znanej powszechnie firmy NetEnt. Podwładni NetEnt to naturalnie niebywale skrupulatni zawodowcy, toteż wypada po nich oczekiwać chociaż konkretnej gry hazardowej. W okresie komptetycji między staromodnymi automatami potrójnymi, a nowocześniejszymi grami pięciobębnowymi, Lost Relics wypadało stanąć po którejś ze stron. Nie trzymajmy was więc w niepewności, Lost Relics posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy źle, to tylko już zależy od prywatnych sympatii klientów.

Twórcy gry postarali się, aby najwyższy zakład został ustawiony na właściwym poziomie. Maksymalny zakład za jeden obrót bębnami to zatem 24. Nie przeraża on zatem graczy o słabszych nerwach swoją skalą, ale również ci którzy kochają szastać kasą (lub lubią po prostu silne przeżycia towarzyszące grze za potężne kwoty) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Lost Relics ma do dyspozycji należytą dla graczy liczbą paylinesów, których jest N/A. Taka liczba naprawdę wzmaga widoki gracza na wygraną, co jak zwykle jest dogodnością samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której finanse nie mają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic nietypowego, że przelicznik zwrotu dla gracza wynosi w Lost Relics 96.30%. Nie wiem co z tobą, ale mnie taka liczba zdecydowanie zadowala!

Samo sterowanie grą jest trywialnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast początkujący bardzo śpiesznie przejrzy jej zasady. W ten sposób Lost Relics być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą slotową.

Premie w grze Lost Relics

Brakuje w tym momencie w sektorze gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby jakieś bonusy. Również i Lost Relics nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do konkretów należy mimo wszystko zagadnąć z miejsca do stron udostępniających u siebie grę Lost Relics. Oferty gratisowe mogą wyróżniać się w zależności od ofiarności dyrekcji. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która ma 10 darmowych spinów bez depozytu. Jeżeli masz wiele czasu i zamiłowania rekomenduję szczegółowe rozejrzenie się w Internecie w celu odszukania optymalnej odsłony Lost Relics. Życzę opłacalnych poszukiwań!