Nowa moda w Internecie – Lucky Lady Charm

4.8 /5
100% do 200 EUR Play Now

Lucky Lady Charm to wyjątkowo lubiana niedawno gra, której motyw dominujący to Fantasy. Niełatwo powiedzieć skąd w rzeczywistości zainstniał się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież nieaprzeczalnie musiała istnieć poprzednio gra siostrzana do Lucky Lady Charm? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na gdybania o właściwościach masowej popkultury. Pojawiliście się tutaj po opis tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może mimochodem natrafiliście jej reklamę. Obojętnie jaka jest okoliczność tego pragnienia, postaram się zaspokoić je swoją zwięzłą opinią.

Mechanika programu Lucky Lady Charm

Lucky Lady Charm jest grą, której projektanci wywodzą się ze słynnej skądinąd przedsiębiorstwa Novomatic. Współpracownicy Novomatic to naturalnie niesamowice drobiazgowi fachowcy, tym samym można po nich wyczekiwać co najmniej przyzwoitej gry automatowej. W czasach komptetycji między staromodnymi automatami trójbębnowymi, a innowacyjnymi automatami pięciobębnowymi, Lucky Lady Charm musiało opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie utrzymujmy was więc w niepokoju, Lucky Lady Charm jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to w porządku, czy źle, to tylko już zależy od indywidualnych zapatrywań graczy.

Projektanci gry nie szczędzili wysiłków, żeby najwyższy zakład był ustanowiony na odpowiednim stopniu. Szczytowy zakład za jeden ruch bębnami to zatem 33. Nie przeraża on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wysokością, lecz także ci którzy mają w zwyczaju sypać kasą (albo kochają zwyczajnie ogromne emocje towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą żalić się na jej łatwość.

Lucky Lady Charm ma do dyspozycji wartościową dla graczy liczbą paylinesów, których jest 10. Taka liczba odpowiednio zwielokrotnia szanse gracza na powodzenie, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. O ile nie jesteś jednostką, dla której finanse nie posiadają żadnego wymiaru. Tak więc nic dziwnego, że miernik zwrotu dla gracza równa się w Lucky Lady Charm 95.13%. Nie wiem co z tobą, ale mnie taka liczba definitywnie przypada do gustu!

Samo kierowanie grą jest banalnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi upora się z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo szybko ogarnie jej przepisy. Na skutek tego Lucky Lady Charm być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą slotową.

Bonusy w grze Lucky Lady Charm

Brakuje w tym momencie w świecie gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby jakiekolwiek bonusy. Także i Lucky Lady Charm nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do detali powinno się mimo wszystko zwrócić się bezpośrednio do stron pokazujących u siebie grę Lucky Lady Charm. Oferty gratisowe są w stanie być odmienne w zależności od hojności administracji. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w odnalezieniu takiej wersji gry, która mieści 100% do 200 EUR. Jeśli posiadasz dużo czasu i ambicji polecam szczegółowe powęszyć po Internecie w celu wypatrzenia optymalnej odsłony Lucky Lady Charm. Życzę korzystnych poszukiwań!