Najnowsza moda w Internecie – Mayana

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Mayana to bardzo znana niedawno gra, której motyw dominujący to History. Ciężko ustalić skąd w rzeczywistości pojawił się jej fenomen. Gry slotowe zawierają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć przedtem gra pokrewna do Mayana? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na teoretyzowanie o cechach kultury. Pojawiliście się tu po recenzje tej gry. Możliwe, że dowiedzieliście się o niej od przyjaciół, a może mimochodem natrafiliście jej promocję. Nieistotne jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, spróbuję zaspokoić je swoją niedługą opinią.

Mechanika programu Mayana

Mayana jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze popularnej szeroko koncernu Quickspin. Współpracownicy Quickspin to oczywiście bardzo precyzyjni specjaliści, zatem wypada po nich wyczekiwać minimum porządnej gry slotowej. W okresie rywalizacji pomiędzy klasycznymi grami trójbębnowymi, a nowocześniejszymi slotami pięciobębnowymi, Mayana było zmuszone stanąć po jednej ze stron. Nie utrzymujmy was więc w rozterce, Mayana posiada 9 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od prywatnych upodobań ludzi.

Pomysłodawcy gry nie szczędzili wysiłków, żeby największy zakład był ułożony na odpowiednim stopniu. Szczytowy zakład za konkretny obrót bębnami to zatem 37. Nie szokuje on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją skalą, lecz również ci którzy kochają szastać gotówką (albo uwielbiają naprawdę mocne przeżycia towarzyszące grze za potężne sumy) nie będą szemrać na jej bezproblemowość.

Mayana ma do dyspozycji wartościową dla klientów liczbą linii wypłat, których jest 27. Taka liczba porządnie pogłębia nadzieje gracza na wygraną, co jak zwykle jest wartością samą w sobie. Jeżeli nie jesteś osobą, dla której finanse nie posiadają żadnego znaczenia. Tak więc nic nienormalnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Mayana 96.60%. Nie wiem co z tobą, jednak mnie ta liczba zdecydowanie satysfakcjonuje!

Samo kierowanie grą jest trywialnie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami automatowymi poradzi sobie z nią z marszu. Natomiast amator bardzo śpiesznie załapie jej przepisy. W ten sposób Mayana być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą slotową.

Gratisy w grze Mayana

Brakuje w tym momencie w przemyśle gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby jakiekolwiek bonusy. Również i Mayana nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do detali powinno się jednak zasięgnąć języka od razu do portali pokazujących u siebie grę Mayana. Oferty premiowe mogą być odmienne w zależności od ofiarności centrali. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyłapaniu takiej wersji gry, która ma 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli posiadasz sporo czasu i zamiłowania zalecam solidne pogrzebać w Internecie w celu wyśledzenia najkorzystniejszej odsłony Mayana. Życzę owocnych szperanin!