Najnowsza moda w Internecie – Moon Princess

4.2 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Moon Princess to bezkonkurencyjnie lubiana niedawno gra, której motyw przewodni to Fantasy. Niełatwo określić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Gry hazardowe zawierają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć przedtem gra podobna do Moon Princess? Cóż, nie przyszliście tu raczej na teoretyzowanie o cechach kultury. Przyszliście tutaj po opis tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od przyjaciół, a może przypadkiem trafiliście na jej promocję. Obojętnie jaka jest przyczyna tego pragnienia, spróbuję zaspokoić je swoją krótką analizą.

Technikalia gry Moon Princess

Moon Princess jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze znanej szeroko przedsiębiorstwa Play’n Go. Podwładni Play’n Go to niewątpliwie niebywale precyzyjni eksperci, stąd należy po nich oczekiwać nie mniej niż porządnej gry automatowej. W dobie rywalizacji pomiędzy staromodnymi automatami trójbębnowymi, a współcześniejszymi slotami piątkowymi, Moon Princess wypadało stanąć po jednej ze stron. Nie trzymajmy was więc w rozterce, Moon Princess jest wyposażony w 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych preferencji klientów.

Pomysłodawcy gry postarali się, żeby krańcowy zakład był ulokowany na odpowiednim stopniu. Szczytowy zakład za jeden ruch bębnami to dlatego 43. Nie przeraża on zatem graczy o słabszych nerwach swoją skalą, ale również ci którzy mają w zwyczaju sypać finansami (lub uwielbiają zwyczajnie ogromne przeżycia towarzyszące grze za duże kwoty) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

Moon Princess rozporządza korzystną dla klientów ilością paylinesów, których jest 27. Taka ilość naprawdę potęguje nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zawsze jest wartością samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś osobą, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego kalibru. Zatem nic dziwnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Moon Princess 96.50%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie ta liczba zdecydowanie satysfakcjonuje!

Samo kierowanie grą jest banalnie nieskomplikowane. Osoba, która miała już do czynienia z grami automatowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast nowicjusz bardzo śmigle pojmie jej zasady. Dzięki temu Moon Princess być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą slotową.

Gratisy w grze Moon Princess

Nie ma aktualnie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie dotyczyłyby jakiekolwiek bonusy. Także i Moon Princess nie jest pod tym względem odstępstwem. Co do detali powinno się jednak zasięgnąć języka bezpośrednio do witryn eksponujących u siebie grę Moon Princess. Oferty bonusowe mogą różnić się w zależności od hojności administracji. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyszukaniu takiej odsłony gry, która mieści do 100 € i 100 darmowych spinów. Jeżeli posiadasz dużo czasu i oddania rekomenduję solidne pogrzebać po Internecie w celu odszukania najlepszej wersji Moon Princess. Życzę dobrych eksloracji!