Nowa moda w Internecie – Pirates Charm

4.3 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Pirates Charm to bardzo ceniona niedawno gra, której temat naczelny to Pirates. Ciężko powiedzieć skąd w rzeczywistości wziął się jej fenomen. Gry hazardowe posiadają bardzo szerokie zróżnicowanie. Przecież z pewnością musiała istnieć uprzednio gra pokrewna do Pirates Charm? Cóż, nie przyszliście tutaj jak mniemam na gdybania o właściwościach kultury. Pojawiliście się tutaj po opisanie tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od znajomych, a może przypadkowo natknęliście się na jej promocję. Nieważne jaka jest okoliczność tego pragnienia, spróbuję zaspokoić je swoją zwięzłą analizą.

Mechanika gry Pirates Charm

Pirates Charm jest grą, której projektanci wywodzą się ze znamienitej skądinąd firmy Quickspin. Współpracownicy Quickspin to jak wiadomo bardzo drobiazgowi fachowcy, stąd wypada po nich wyczekiwać chociaż rzetelnej gry automatowej. W okresie rywalizacji między tradycyjnymi slotami potrójnymi, a nowszymi slotami piątkowymi, Pirates Charm musiało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie utrzymujmy was zatem w niepewności, Pirates Charm posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych preferencji ludzi.

Pomysłodawcy gry dołożyli starań, aby najwyższy zakład był ustanowiony na właściwym poziomie. Najwyższy zakład za jeden ruch bębnami to zatem 44. Nie szokuje on zatem graczy o słabszych nerwach swoją wysokością, lecz pondato ci którzy kochają sypać kasą (albo lubią zwyczajnie silne przeżycia towarzyszące grze za duże kwoty) nie będą szemrać na jej każualowatosć.

Pirates Charm posługuje się należytą dla klientów liczbą paylinesów, których jest 243. Taka liczba odpowiednio pogłębia nadzieje gracza na zwycięstwo, co jak zwykle jest korzyścią samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego kalibru. Tak więc nic dziwnego, że miernik zwrotu dla gracza wynosi w Pirates Charm 96.49%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie ta liczba stanowczo zaspokaja!

Samo kierowanie grą jest banalnie proste. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast początkujący bardzo prędko załapie jej przepisy. Na skutek tego Pirates Charm być może będzie twoją początkową, ale nie ostatnią grą slotową.

Premie w grze Pirates Charm

Brak w tym momencie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Także i Pirates Charm nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów pozostaje jednak pozwracać się od razu do kasyn upubliczniających u siebie grę Pirates Charm. Oferty premiowe mogą wyróżniać się w zależności od ofiarności dyrekcji. Myślę jednakże, że nie powinno być żadnego problemu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która zawiera do 100 € i 100 darmowych spinów. Jeżeli posiadasz sporo czasu i werwy rekomenduję wnikliwe porozglądać się w Internecie w celu odszukania najkorzystniejszej wersji Pirates Charm. Życzę dobrych badań!