Nowa moda w Internecie – Planet of Apes

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Planet of Apes to bardzo znana ostatnimi czasy gra, której motyw naczelny to Movies. Ciężko określić skąd właściwie zrodził się jej fenomen. Gry slotowe posiadają nadzwyczajnie szerokie zróżnicowanie. Przecież zapewne musiała istnieć przedtem gra podobna do Planet of Apes? Cóż, nie pojawiliście się tu jak mniemam na gdybania o cechach masowej popkultury. Pojawiliście się tu po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od kolegów, a może przypadkowo natrafiliście jej promocję. Nieistotne jaka jest racja tego pragnienia, postaram się zaspokoić je swoją zwięzłą recenzją.

Mechanika programu Planet of Apes

Planet of Apes jest grą, której autorzy pochodzą ze znanej skądinąd przedsiębiorstwa NetEnt. Pracownicy NetEnt to jak wiadomo niesamowice skrupulatni specjaliści, dlatego można po nich wyczekiwać minimum solidnej gry slotowej. W dobie komptetycji pomiędzy tradycyjnymi automatami trójbębnowymi, a nowszymi automatami piątkowymi, Planet of Apes musiało stanąć po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was zatem w niepewności, Planet of Apes posiada 5 bębnów. Czy to dobrze, czy niedobrze, to tylko już zależy od personalnych zawiłowań klientów.

Twórcy gry nie szczędzili wysiłków, by najwyższy zakład był ustawiony na właściwym poziomie. Najwyższy zakład za konkretny obrót bębnami to dlatego 29. Nie odrzuca on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją wysokością, lecz również ci którzy kochają szastać gotówką (lub uwielbiają zwyczajnie burzliwe przeżycia towarzyszące grze za wysokie sumy) nie będą narzekać na jej każualowatosć.

Planet of Apes dysponuje należytą dla graczy ilością paylinesów, których jest 20. Taka ilość porządnie zwielokrotnia widoki gracza na powodzenie, co jak zawsze jest korzyścią samą w sobie. Zakładając, że nie jesteś osobą, dla której finanse nie mają zbyt dużego wymiaru. Tak więc nic dziwnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza wynosi w Planet of Apes 96.30%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie taka suma stanowczo zaspokaja!

Samo nawigowanie grą jest trywialnie łatwe. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi upora się z nią bez wahania. Natomiast amator bardzo prędko zrozumie jej przepisy. Dlatego też Planet of Apes być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą automatową.

Gratisy w grze Planet of Apes

Nie ma w tym momencie w świecie gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby pewne bonusy. Także i Planet of Apes nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do szczegółów należy mimo wszystko zasięgnąć języka od razu do portali eksponujących u siebie grę Planet of Apes. Oferty premiowe są w stanie być odmienne w zależności od hojności kierownictwa. Mniemam jednakże, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w wyłapaniu takiej wersji gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli masz dużo czasu i zamiłowania sugeruję solidne porozglądać się w Internecie w celu wyśledzenia najlepszej odsłony Planet of Apes. Życzę korzystnych eksloracji!