Nowa moda w Internecie – Queen of the Pyramids

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Queen of the Pyramids to niezwykle ceniona niedawno gra, której temat przewodni to Egypt. Trudno stwierdzić skąd właściwie pojawił się jej fenomen. Gry slotowe mają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć poprzednio gra siostrzana do Queen of the Pyramids? Cóż, nie pojawiliście się tutaj zapewne na rozważania o właściwościach kultury. Pojawiliście się tutaj po recenzje tej gry. Możliwe, że zostaliście poinformowania o niej od kolegów, a może przypadkowo trafiliście na jej reklamę. Obojętnie jaka jest racja tego zainteresowania, postaram się zaspokoić je swoją krótką recenzją.

Mechanika programu Queen of the Pyramids

Queen of the Pyramids jest grą, której projektanci wywodzą się ze popularnej skądinąd przedsiębiorstwa Playtech. Podwładni Playtech to naturalnie niebywale drobiazgowi eksperci, tym samym można po nich oczekiwać co najmniej konkretnej gry hazardowej. W okresie współzawodnictwa pomiędzy starymi grami trójbębnowymi, a nowocześniejszymi automatami piątkowymi, Queen of the Pyramids wypadało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w niepokoju, Queen of the Pyramids używa 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od prywatnych zapatrywań ludzi.

Pomysłodawcy gry wyslili się, by największy zakład był ulokowany na właściwym stopniu. Największy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 34. Nie przeraża on zatem graczy o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, ale także ci którzy kochają sypać finansami (albo lubią naprawdę mocne emocje towarzyszące grze za duże sumy) nie będą narzekać na jej łatwość.

Queen of the Pyramids rozporządza wartościową dla graczy ilością linii wypłat, których jest 9. Taka ilość znacznie zwielokrotnia perspektywy gracza na powodzenie, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. Pod warunkiem nie jesteś jednostką, dla której fundusze nie posiadają zbyt dużego wymiaru. Zatem nic nienormalnego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Queen of the Pyramids 94.10%. Nie wiem co z tobą, lecz mnie taka liczba zdecydowanie satysfakcjonuje!

Samo sterowanie grą jest trywialnie proste. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi upora się z nią natychmiast. Natomiast amator bardzo prędko przejrzy jej zasady. Dlatego też Queen of the Pyramids być może będzie twoją początkową, ale nie jedyną grą automatową.

Bonusy w grze Queen of the Pyramids

Brakuje w tym momencie w sektorze gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie obejmowałyby jakiekolwiek bonusy. Również i Queen of the Pyramids nie jest pod tym kątem odstępstwem. Co do szczegółów należy mimo wszystko pozwracać się bezpośrednio do kasyn prezentujących u siebie grę Queen of the Pyramids. Oferty gratisowe są w stanie różnić się w zależności od szczodrości administracji. Myślę mimo to, że nie powinno być żadnego zastrzeżenia w odnalezieniu takiej odsłony gry, która uwzględnia 100 funtów i 200 darmowych spinów. Jeżeli masz wiele czasu i zamiłowania sugeruję solidne porozglądać się w Internecie w celu znalezienia najkorzystniejszej wersji Queen of the Pyramids. Życzę opłacalnych poszukiwań!