Nowa moda w Internecie – Rainbow Riches

3.7 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Rainbow Riches to wyjątkowo lubiana ostatnio gra, której wątek przewodni to Gambling. Niełatwo ustalić skąd w rzeczywistości zrodził się jej fenomen. Gry slotowe posiadają niezwykle szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć wcześniej gra siostrzana do Rainbow Riches? Cóż, nie pojawiliście się tu zapewne na teoretyzowanie o właściwościach masowej popkultury. Przyszliście tutaj po opisanie tej gry. PrzypuszczalnieByć może usłyszeliście o niej od kolegów, a może niespodzianie natknęliście się na jej promocję. Obojętnie jaka jest przyczyna tego zaciekawienia, postaram się zaspokoić je swoją zwięzłą analizą.

Technikalia programu Rainbow Riches

Rainbow Riches jest grą, której pomysłodawcy pochodzą ze słynnej powszechnie koncernu Barcrest . Podwładni Barcrest to jak wiadomo bardzo dokładni specjaliści, zatem należy po nich spodziewać się nie mniej niż solidnej gry slotowej. W epoce współzawodnictwa między staromodnymi automatami trójbębnowymi, a nowocześniejszymi automatami pięciobębnowymi, Rainbow Riches wypadało opowiedzieć się po którejś ze stron. Nie trzymajmy was zatem w niepokoju, Rainbow Riches posiada 5 bębnów. Czy to w porządku, czy niedobrze, to tylko już zależy od osobistych upodobań osób.

Pomysłodawcy gry postarali się, by krańcowy zakład został ułożony na właściwym rozmiarze. Największy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 15. Nie przeraża on zatem ludzi o niezbyt silnych nerwach swoją wielkością, lecz również ci którzy mają w zwyczaju szafować gotówką (lub lubią po prostu silne emocje towarzyszące grze za potężne stawki) nie będą skarżyć się na jej każualowatosć.

Rainbow Riches dysponuje należytą dla użytkowników ilością linii wypłat, których jest 20. Taka ilość znacznie wzmaga nadzieje gracza na wygraną, co jak zawsze jest zaletą samą w sobie. O ile nie jesteś osobą, dla której kwoty nie posiadają zbyt dużego znaczenia. Zatem nic dziwnego, że przelicznik zwrotu dla gracza równa się w Rainbow Riches 95%. Nie wiem jak dla ciebie, jednak mnie ta suma stanowczo zaspokaja!

Samo sterowanie grą jest banalnie proste. Osoba, która miała już kontakt z grami slotowymi poradzi sobie z nią z miejsca. Natomiast amator bardzo śmigle załapie jej zasady. Dzięki temu Rainbow Riches być może będzie twoją pierwszą, ale nie jedyną grą automatową.

Bonusy w grze Rainbow Riches

Brak aktualnie w sektorze gier hazardowych online takiej gry, której nie obejmowałyby jakieś bonusy. Również i Rainbow Riches nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do konkretów pozostaje mimo wszystko zwrócić się bezpośrednio do witryn eksponujących u siebie grę Rainbow Riches. Oferty premiowe są w stanie być inne w zależności od hojności kierownictwa. Mniemam jednak, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej odsłony gry, która zawiera 10 darmowych spinów bez depozytu. Jeśli posiadasz dużo czasu i samozaparcia sugeruję solidne porozglądać się w Internecie w celu zwietrzenia najlepszej wersji Rainbow Riches. Życzę opłacalnych badań!