Najnowsza moda w Internecie – Ra’s Legend

4.5 /5
100% do 100 € Play Now

Ra’s Legend to wyjątkowo znana ostatnio gra, której wątek centralny to Egypt. Niełatwo stwierdzić skąd właściwie zainstniał się jej fenomen. Gry hazardowe mają bezmiernie szerokie zróżnicowanie. Przecież na pewno musiała istnieć przedtem gra podobna do Ra’s Legend? Cóż, nie pojawiliście się tu raczej na gdybania o charakterze kultury. Przyszliście tu po recenzje tej gry. PrzypuszczalnieByć może zostaliście poinformowania o niej od znajomych, a może mimochodem napotkaliście jej promocję. Nieważne jaka jest okoliczność tego zainteresowania, postaram się usatysfakcjonować je swoją niedługą recenzją.

Mechanika gry Ra’s Legend

Ra’s Legend jest grą, której projektanci wywodzą się ze znanej skądinąd firmy Red Tiger. Współpracownicy Red Tiger to naturalnie bardzo dokładni fachowcy, stąd należy po nich oczekiwać nie mniej niż przyzwoitej gry slotowej. W epoce komptetycji między dawnymi automatami trójbębnowymi, a nowszymi grami pięciobębnowymi, Ra’s Legend było zmuszone opowiedzieć się po jednej ze stron. Nie przytrzymujmy was więc w rozterce, Ra’s Legend ma 5 bębnów. Czy to dobrze, czy nieodpowiednio, to tylko już zależy od personalnych upodobań graczy.

Projektanci gry postarali się, żeby największy zakład został umieszczony na właściwym stopniu. Szczytowy zakład za pojedyńczy obrót bębnami to zatem 72. Nie płoszy on zatem osób o słabszych nerwach swoją wielkością, lecz również ci którzy lubią szafować gotówką (lub kochają szczerze silne doznania towarzyszące grze za duże sumy) nie będą żalić się na jej bezproblemowość.

Ra’s Legend dysponuje należytą dla użytkowników ilością linii wypłat, których jest 40. Taka ilość naprawdę wzmaga widoki gracza na wygraną, co jak zwykle jest zaletą samą w sobie. Jeżeli nie jesteś jednostką, dla której finanse nie posiadają żadnego znaczenia. Zatem nic zaskakującego, że wskaźnik zwrotu dla gracza sięga w Ra’s Legend 95.02%. Nie wiem jak dla ciebie, lecz mnie ta suma stanowczo zadowala!

Samo kierowanie grą jest trywialnie łatwe. Osoba, która miała już styczność z grami automatowymi upora się z nią bez problemu. Natomiast amator bardzo prędko załapie jej zasady. Na skutek tego Ra’s Legend być może będzie twoją pierwszą, ale nie ostatnią grą automatową.

Gratisy w grze Ra’s Legend

Brak aktualnie w dziedzinie gier hazardowych w internecie takiej gry, której nie dotyczyłyby pewne bonusy. Także i Ra’s Legend nie jest pod tym kątem wyjątkiem. Co do detali należy jednak pozwracać się natychmiast do portali upubliczniających u siebie grę Ra’s Legend. Oferty premiowe mogą być odmienne w zależności od ofiarności centrali. Mniemam mimo to, że nie powinno być żadnego kłopotu w wyłapaniu takiej wersji gry, która mieści 100% do 100 €. Jeśli jesteś wyposażony w dużo czasu i oddania sugeruję wnikliwe pogrzebać po Internecie w celu odszukania najlepszej odsłony Ra’s Legend. Życzę korzystnych eksloracji!